Można już rezerwować bilety na Galę Operową w styczniu 2004r.!

Gwiazdy Opery Krakowskiej zaśpiewają dla Niewidomej Kamilii Uczennicy II Liceum Ogólnokształcącego z Tarnowa, w Tarnowskim Teatrze w dniu 7 stycznia 2004 roku! Już można rezerwować bilety na ten Koncert. Cena jednego biletu: 40,00 złotych. Proszę o zgłaszanie rezerwacji  drogą internetową !……

GWIAZDY OPERY KRAKOWSKIEJ ŚPIEWAJĄ DLA NIEWIDOMEJ KAMILII Z II LO W TARNOWIE !
 


 


Szanowni Państwo !


Nadchodzi decydujący moment dla  Koncertu , który odbędzie się w dniu 07 stycznia ( środa) 2004 roku prawdopodobnie o godzinie 19.00 w Tarnowskim Teatrze! Aby Koncert się odbył musimy rozprowadzić ok. 400 biletów w cenie 40,00 złotych od osoby! Mam nadzieję, że bilety szybka zostaną rozprowadzone ! Przecież cel Koncertu jest tak szczytny  i wzruszający !  Na wstępie liczę na Grupę Osób, z którą wspólnie byliśmy na Galii Operowej w Kopalni Soli w Wieliczce  w dniu 31.08.2003 r. Wszyscy byliśmy zafascynowani wspaniałym śpiewem Artystów z Opery Krakowskiej oraz gra Orkiestry Opery Krakowskiej, którą dyrygował Piotr Sułkowski! Było nas 112 Osób ! Gdy wszyscy rozglądniemy się wokół i powiemy o styczniowym Koncercie naszym Przyjaciołom i Znajomym  to już będzie spora liczba zakupionych biletów ! Do tego łańcucha ludzi  dobrej woli włączyli  się już Pedagodzy, Rodzice i Uczniowie II, III i I Liceum w Tarnowie ! Również Moi Pacjenci w Przychodni Lekarskiej „Centermed” w Tarnowie deklarują zakup biletów! W międzyczasie odwiedziłem wiele Instytucji , Banków oraz Zakładów Pracy w Tarnowie- wszędzie spotkałem się z deklaracjami zakupu biletów! Proszę w takim razie wstępnie zadeklarować ilość zamawianych biletów , które będą dostępne w sprzedaży na początku grudnia b.r.  TE OSOBY BĘDĄ MIAŁY ZAREZERWOWANE BILETY !


===================================


W tym też czasie pojawią się na ulicach Tarnowa afisze zapowiadające przyjazd znakomitych Gości z Krakowa. Postaramy się wydrukować specjalny program dla Uczestników Koncertu! Ponadto będzie wiele niespodzianek!


Informuję również, że na dzień dzisiejszy  na mojej stronie WWW.jroik.manpol.net  felietony pt. ”Niewidoma Poetka – pomóżmy Jej ! „ oraz „Gwiazdy Opery Krakowskiej  Tarnowie” przeczytało już ponad 400 Internautów!  Jeżeli ktoś z Państwa zechciałby dodatkowo wpłacić pieniądze na organizację Koncertu,poniżej podaję adres konta  bankowego Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych , który zadecyduje o podziale dochodu z Koncertu na rzecz Osób Niewidomych należących do Koła. Kamila Albin Uczennica II LO w Tarnowie jest tutaj symbolem a potrzeby tej grupy Osób Niepełnosprawnych SA olbrzymie!


 


                                     Pozostaję z wyrazami szacunku :


                                                     Jacek Roik .


 


 


 


 


 


 


 


 


 OTWIERAMY ŁAŃCUCH LUDZI DOBREJ WOLI


 


 


 
W dniu dzisiejszym Przewodniczący  Koła Powiatowego Polskiego Związku Niewidomych  w Tarnowie Stanisław Sikora (TEL. DOMOWY: 0-14- 624-13-47), poinformował mnie  o otwarciu konta bankowego, na które każdy  z nas może wpłacać dowolną kwotę pieniężną! Oto jego numer : PKO BP I O/TARNÓW , 81-1020 4955 –1106 6101-2 , koniecznie z dopiskiem „DLA KAMILII”! Koncert  poświęcony  Osobom Niewidomym, których przedstawicielką  jest  Kamila Albin, uczennica II Liceum Ogólnokształcącego  w Tarnowie ,  ul.Mickiewicza 16, 33-100 Tarnów, tel / fax : 0-14-621-33-15 , E- mail: SEKRETARIAT, odbędzie się w dniu 7 stycznia 2004 roku (środa) w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego. Dalsze szczegóły będziecie mogli  Państwo przeczytać sukcesywnie na stronie www.jroik.manpol.net . Podam jeszcze dane teleadresowe Koła  Powiatowego PZN w Tarnowie( nr kodu pocztowego 33-100) , ul. Piłsudskiego 24, którego biuro czynne jest we wtorki i piątki w godzinach od 9.00 do 13.00, telefon:0-14-621-60-48. Zarząd w Tarnowie wytypował do koordynacji działań związanych z organizacją Koncertu :Krystynę i Ryszarda Drozdów – tel. domowy – 0-14- 621-24-63 lub telefon komórkowy: 0 – 601 – 659 – 746 .Myślę, że za niedługo będziemy mogli podać pierwszą listę Ofiarodawców, na ten szczytny cel .
Tarnów, dnia 07.10.2003r.                                   Jacek Roik . 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>