Może masz niedobór jodu w organiźmie?

PROBLEM DEFICYTU JODU DOTYCZY PONAD 1 500 000 000 LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE! Najczęstsze objawy deficytu jodu u osób dorosłych:emocjonalne:drażliwość, zły nastrój, senność, zmęczenie, pogorszenie pamięci, ataki tęsknoty, zaburzenia koncentracji, obniżenie intelektu,kardiologiczne:arterioskleroza, arytmia, podwyższone ciśnienie rozkurczowe,anemiczne:
obniżenie poziomu hemoglobiny we krwi,
odpornościowe:częste infekcje i katary,kostne:
słabość i bóle w mięśniach kończyn, nerwobóle piersiowego i lędźwiowego odcinka kręgosłupa,
obrzękowe:obrzęki pod oczami,oddechowe:
obrzęk oskrzeli powodujący chroniczny bronchit i ostre katary,ginekologiczne:zaburzenia cyklu menstruacyjnego (nieregularne miesiączki a nawet ich brak), bezpłodność, mastopatia, drażliwość i pęknięcia brodawek i wiele innych….
NIEZBĘDNY PRZY ZABURZENIACH HORMONALNYCH
NIEZBĘDNY PRZY SCHORZENIACH TARCZYCY
Opracowany we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia JOD-ACTIVE – organiczny jod wbudowany w molekułę mlecznego białka jest analogicznym związkiem zbliżonym do naturalnego jodu, który spożywany jest z pierwszym mlekiem matki.Unikalność preparatu JOD-ACTIVE polega na tym, że jest on „rozumnym jodem” – przy deficycie jodu w organizmie aktywnie się wchłania, a przy jego nadmiarze wydala z organizmu i nie trafia do tarczycy. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu nie musimy obawiać się o nadmiar jodu w organizmie a co za tym idzie nie grozi nam nadczynność tarczycy!!!
Zmiany hormonalne spowodowane przez niedobór jodu nie mają zewnętrznych objawów i dlatego nazywają się „ukrytym głodem”. Najbardziej z tego powodu cierpią dzieci: trudno przychodzi im nauka w szkole, maja problemy z rozwojem intelektualnym i fizycznym.UZUPEŁNIJ POZIOM JODU W ORGANIZMIE JOD-ACTIVE – DOSTĘPNY W APTEKACH I SKLEPACH ZIELARSKICH BEZ RECEPTY.

2 myśli nt. „Może masz niedobór jodu w organiźmie?

  1. Ciągle jestem głodna.Odchudzania nic nie pomagają – nawet scisłe diety.Następuje efekt jo-jo. Czy może byc spowodowane brakiem jodu w organizmie? Nie byłam nad morzem z 15 lat ale duzo solę.

  2. Nie stosuj żadnych diet, tylko naucz się zdrowo jeść, bo dieta to zawsze niedobory substancji, czyli jedź najmniej przetworzoną żywność itp, i unikaj glutaminianu sodu i syropu glukozo-fruktozowego.

    -zrób analizę pierwiastkową włosów i zobaczysz czego Ci brakuje a takie branie na ślepo źle się kończy.

    Jod z soli to lipa, on wyparowuje i go nie ma, dlatego nad morzem go czuć, bo się ulatnia w powietrze. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>