Moja Internetowa Poradnia Konsultacyjna-ból gardła a stan uzębienia!

Szczęść Boże! Witam serdecznie Panie doktorze. Ja już jestem w Tarnowie, wróciliśmy po wakacjach.
Piszę bo chcę Panu coś powiedzieć. Pamięta Pan doktor jak byłem u doktora z chorym gardłem….Szczęść Boże! Witam serdecznie Panie doktorze. Ja już jestem w Tarnowie, wróciliśmy po wakacjach.
Piszę bo chcę Panu coś powiedzieć. Pamięta Pan doktor jak byłem u doktora z chorym gardłem. Wtedy wyleczył mnie doktor propolisem. Ale kiedy byłem u doktora w gabinecie to w czasie rozmowy mówił doktor że może to zapalenie gardła być od zębów. I co się w czasie wakacji okazało? Zrobiła mi się na dziąśle przetoka. Kiedy pojechałem do dentysty to od razu rozwiercił mi dwa zęby i co się okazało? Że pod jednym z nich jest zapalenie, które bólem się nie objawiało, ale swoje tam zrobiło.
Tak więc miał Pan doktor całkowitą rację, że to zapalenie w gardle mogło być od zęba. I w tym miejscu chylę nisko czoła przed kunsztem Pana doktora.
Dziękuję serdecznie. Pozdrawiam i życzę zdrowia przedewszystkim. Ze swej strony zaś obiecuję modlitwę.
Do widzenia. Kleryk K.M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>