Moja Internetowa Poradnia Konsultacyjna- zawroty głowy.

Panie Doktorze, Dziękuje za piękny, wyczerpujący artykuł na temat zawrotów głowy.
Czytając go, stwierdzałem, że wiele objawów, dokładnie właśnie mnie dotyczy.
Spędziłem kilka dni w szpitalu, gdzie rozpoznano u mnie uszkodzenie błędnika. Wyniki badań po przeprowadzeniu próby kalorycznej wg. Hallpikea to:
30o P75? b. dyskretny oczopląs, L 125?
44o P brak odp. z błędnika, L 105?
Interesuje mnie odpowiedz na pytanie; czy uszkodzenie błędnika jest odwracalne? Dodam, że przyjmuje okresowo betaserc i funkcjonuje raz lepiej, raz gorzej, łącznie niestety z wirowaniem i wymiotami. Atak najczęściej stwierdzam rano po przebudzeniu lub pogorszenie następuje w ciągu dnia w chwilach napięcia, podniecenia emocjonalnego.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Z poważaniem
Tomasz z Turku

Pozdrawiam !
Dziekuje za uznanie! Moja strona www ma charakter informacyjno- edukacyjny i jej zadaniem jest jak najwczesniejsze zgloszenie sie z dolegliwosciami do swojego Lekarza Rodzinnego! Co do Pana pytania odnosnie blednika – musi sie na ten temat wypowiadziec Laryngolog, bo moja wiedza w tej dziedzinie jest za mala, by wypowiadac takie rokowania! Z powazaniem Jacek Roik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>