Moja 23 letnia córka od ponad roku cierpi na przewlekle,nawracające biegunki, leczenie konwencjonalne nic nie daje.

Moja 23 letnia córka od ponad roku cierpi na przewlekle,nawracające biegunki,leczenie konwencjonalne nic nie daje.Proszę mi powiedzie czy em x gold byłby w stanie pomóc? Nadmieniam że córka bierze od roku probiotyki apteczne, olej z rekina oraz leki przeciwbiegunkowe, niestety biegunka powraca,zauważyłam też, że po stosowaniu balsamu kapucyńskiego, oleju z czarnuszki następuje poprawa,ale jest ona niestety chwilowa.Córkę męczą gazy, wzdęcia,przelewanie w brzuchu oraz nietolerancje pokarmowe, proszę mi napisać na jak długo starcza opakowanie tego leku i ile opakowań musiałaby zużyć żeby nastąpiła poprawa? Nadmieniam, że ani kolonoskopia ani gastroskopia nic nie wykazały a lekarze przepisują leki psychotropowe.

Szanowna Pani ! Napój EMX Gold można nabyć w Firmie Greenland, która prezentuje ten produkt na stronie „Zdrowych Targów”- www.zdrowetargi.pl.

EMX Gold

Cena: 230.00 zł

Informacje

Waga: 0,5

EM X Gold Refreshment Drink Złocisty napój fermentacyjny opracowany przez prof. Teruo Higa wg tradycyjnej japońskiej receptury, źródło różnorodnych antyutleniaczy, które: oczyszczają organizm z wolnych rodników i toksyn , zmniejszają zmęczenie i spowalniają procesy starzenia, stymulują ciało do regeneracji i powrotu do zdrowia , poprawiają funkcjonowanie układu immunologicznego ,pomagają organizmowi pokonywać alergie ,skutecznie oczyszczają organizm podczas odtruwania i odchudzania ,zwiększają wytrzymałość psychiczną i fizyczną. Napój ten powstaje w wyniku specyficznego procesu fermentacji otrąb ryżowych, wodorostów, brązowego ryżu i owocu papai przy udziale Efektywnych MikroorganizmówTM .

Ponadto proponuję kontakt z Instytutem Mikroekologii w Poznaniu, gdzie można wykonać badanie kału w kierunku ewentualnej obecności grzybów i drożdży w przewodzie pokarmowym, które to czynniki mogą dawać podobne objawy jakie występują u Córki! Do Poznania nie trzeba jechać gdyż Instytut wysyła zestaw do takich badań.

Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>