Mój Ojciec ma 72 lata. Jest bardzo schorowany! Czy może Pan pomóc lub doradzić?

Dzień dobry ! Panie doktorze chciałem poradzić się w sprawie mojego taty.Tato ma 72 lata w styczniu 2007 roku zaczął mieć problemy z chodzeniem i zaczęły mu ciemnieć palce u stóp, w maju 2007 roku trafił na oddział kardiologi.W czerwcu 2007 roku zrobiono mu by passa pachwiny prawej nogi a we wrześniu amputowano podudzie prawe.W czerwcu 2008 roku był na rehabilitacji i już chodził po kilkanaście metrów, ale po powrocie do domu przestał chodzić. Problemem było jego załamanie psychiczne i nie pogodzenie się z utratą nogi.W połowie 2009r. stwierdzono nefropatię cukrzycową.
Obecnie poziom kreatyniny waha się około 4. Lekarze nefrolodzy namawiają go na dializy jednak on na razie nie chce się temu poddać.
Z tego co dowiedziałem się od mamy początki wysokiego cukru wystąpiły u niego około 50-go roku życia.Natomiast ostatnie kilkanaście lat miał stwierdzoną cukrzycę jednak nie przyjmował przepisanego leku (diaprel).
Czy pan doktor może coś pomóc lub doradzić, aby tato zyskał siły i chęci do życia.Zdaję sobie sobie sprawę, że jest to bardzo trudna sytuacja, ale nie mogę niczego zaniechać co daje w tej sytuacji jakąkolwiek nadzieję. Pozdrawiam serdecznie.Krzysztof Z.

Szanowny Panie !

Dziękuję za list i zaufanie! Z opisu wygląda, że sytuacja zdrowotna Pana Ojca jest bardzo trudna! Rozumię też Pana postawę! Ja mogę tylko podpowiedzieć pewne produkty obok wytyczonego leczenia miejscowych Lekarzy! Byłoby to uzupełnienie do leków chemicznych! Proponuję 3 produkty z zakresu medycyny komórkowej Dr Ratha:

http://www.roik.pl/medycyna-komorkowa-dr-ratha-diacor-dla-naturalnego-metabolizmu-weglowodanow/

http://www.roik.pl/medycyna-komorkowa-dr-ratha-arteriforte-dla-ukladu-naczyniowego-mozna-wygrac-z-miazdzyca/

http://www.roik.pl/medycyna-komorkowa-dr-ratha-vitacor-plus-stanowi-program-podstawowy-dla-uzupelnienia-dziennej-diety/

oraz sok z jagody acai- www.zdrowydarnatury.pl ,

Zakupienie tych 4 produktów w skali miesiąca i ich zastosowanie dla potrzeb Pana Ojca to wydatek rzędu ok. 600,00 zł . Zaproponowałem Panu takie postępowanie na podstawie mojej wiedzy, po to aby Pana Ojciec nie stracił wszelkiej nadziei. Z poważaniem: Jacek Roik, www.roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>