Mistrzowska Akademia Miłości „wylądowała” w Gdyni. A może „wylądować” gdziekolwiek jak zostanie zaproszona!

Kobieta+mężczyzna, czyli jak stworzyć udany związek. „Latający uniwersytet” w sobotę 21.03.09 r. wylądował w Gdyni.
Czy wiemy, czego pragną kobiety i za czym tęsknią mężczyźni? Jak sprawić, by małżeństwo rozkwitło? Jak wykorzystać różnice płci, aby stały się szansą na pełen radości i szczęścia związek?

MISTRZOWSKA AKADEMIA MIŁOŚCI [MAM] to rodzaj ?latającego uniwersytetu?, który promuje nowe, atrakcyjne podejście do kwestii kobiecości i męskości oraz relacji między obiema płciami w sferze fizycznej, psychicznej i duchowej.

Podstawowym działaniem AKADEMII są widowiska edukacyjne. Łączą one elementy talk-show, teatru, mini wykładu, wypowiedzi osobistych bohaterów spotkania i specjalistów oraz dyskusji z publicznością. Ich atrakcyjność polega na tym, że duża dawka konkretnej, praktycznej wiedzy o kobietach i mężczyznach przekazywana jest w dowcipny i prosty sposób w sympatycznej, życzliwej
atmosferze.

W przedsięwzięcie to zaangażowani są psycholodzy, psychiatrzy, pedagodzy, socjolodzy, doradcy rodzinni, mediatorzy, dziennikarze, aktorzy, graficy oraz grono sympatyków w wielu miastach.

W Gdyńskim Parku Naukowo-Technologicznym Bożena i Bogusław Bernardowie, Elżbieta i Marek Radczyńscy, Marek Demczuk, dr Aneta CHYBICKA i inni. Spotkanie przygotowała i prowadzi
Mira Jankowska, dziennikarka i ?rektor? MAM. W scence teatralnej Zbigniewa Moskala wystąpią aktorzy Jarosław Tyrański i Dariusz Szymaniak.

Sponsorem spotkania jest sklep górski e-pamir.pl oraz firma Argo. Patronat honorowy objął Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. Patronat medialny – radio Plus Józef i ekai.pl.

Mistrzowska Akademia Miłości
Więcej o gościach MAM:

Bożena i Bogusław BERNARDOWIE – doradcy rodzinni z Warszawy, małżeństwo obfite w 5-ro dzieci. Ona – kobieta-anioł, z wykształcenia pedagog. Kontakt z nią wpływa kojąco nawet na najbardziej znerwicowanych. On przez większość zawodowego życia pracował w TVP. Uważa jednak, że jego najważniejszą rolą jest bycie mężem i ojcem. Jego pasją jest wysłuchiwanie innych i doradzanie im, zwłaszcza w dziedzinie relacji damsko-męskich. Nie pozostawia słuchaczy obojętnymi. Słynie z ciętego i obrazowego języka. Stanowią super zgraną parę, co wyćwiczyli – jak mówią „w bólach” – przez 25 lat małżeństwa.

Elżbieta i Marek RACZYŃSCY ? są małżeństwem już 23 lata. Elżbieta – magister pedagogiki, podyplomowo studiuje turystykę, prowadzi szkołę tańca dla dzieci i dla dorosłych. Marek prowadzi swoją działalność gospodarczą, jest technikiem mechanikiem. Ratuje ludzi z opresji, gdy np. zatrzasną im się drzwi. Mają troje dzieci w wieku: 22, 16 i 14 lat. Uwielbiają tańczyć. Mieszkają w Gdyni.

Marek DEMCZUK ? psycholog, trener Treningu Zastępowania Agresji, fotograf. Zawodowo ? artysta, z zamiłowania ? podróżnik ? pasjonat. Jak to dobrze, że pasja i zawód spotkały się w końcu ze sobą! Bez przerwy coś go nieustannie zadziwia. Mieszka w Gdańsku.

dr Aneta CHYBICKA – kierowniczka Zakładu Psychologii Międzykulturowej i Psychologii Rodzaju w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, trener I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu programów rozwojowych, szkoleniowych i doradczych dla firm i przedsiębiorstw. Prowadzi badania w zakresie postaw wobec płci oraz wyznaczników szczęścia w związkach damskomęskich w różnych kulturach (Egipt, plemiona w Indiach, kraje europejskie). Mama dwójki synków – Łukasza i Jasia, podróżniczka, miłośniczka różnych zwierząt. Ludzi także.

www.info.wiara.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>