Migotanie przedsionków. Trzeba dążyć przy pomocy Kardiologa do ustalenia przyczyny.

Witam! od roku czasu mam problemy z kołataniem serca(ostatnio miałem migotanie przedsionków 1 raz),mam 32 lata,nie piję alkoholu w ogóle od 4 lat ani nie pale papierosów uprawiam czynnie koszykówkę mam 198 cm wzrostu ważę 105kg chciał bym zamówić:
Acai, cudowny owoc z Amazonii! Sok MonaVie,
Zdrowa czekolada Xocai z kwasami Omega-3
proszę o odpowiedz gdzie mogę przesłać pieniążki chyba ze można wysłać za pobraniem.Jaka jest cena za w/w produkty pozdrawiam: P.W.
Chciałem Pana zainteresować ze względu na przebytą arytmię serca ( mam nadzieję, że Pan zrobił odpowiednie badania w tym kierunku dlaczego wystąpiło migotanie przedsionków?) z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha- www.dr-rath.com. Są tam dwa produkty, które miałyby zastosowania w Pana przypadku (nie wyklucza to zaleceń i leków przepisanych przez Kardiologa- ale najpierw trzeba ustalić prawidłową diagnozę- który Pana leczy).

Są to:
Vitacor Plus oraz
Enercor.
Proszę podać adres pocztowy, to ja Panu wyślę bezpłatnie deklarację członkoską Dr Ratha, po jej wypełnieniu i odesłaniu do Biura Dr Ratha ul. Grzybowska 2 , lok. 28, 00- 131 Warszawa, otrzyma Pan nr członkowski i bezpłatnie materiały informacyjne oraz będzie Pan miał prawo zniżkowego zakupu tych produktów!

Sok MonaVie można zamówić telefonicznie dzwoniąc pod bezpłatny nr telefonu:
00 800 12 13 738
podać moje nazwisko: Jacek Roik i mój nr marketingowy: 251 64 96.
Pod powyższy nr telefonu dzwonimy od poniedziałku do piątku: 12.00- 20.00 „naszego” czasu. Zostanie Panu podany nr konta Banku w Warszawie na które należy wpłacić należna kwotę za zamówione butelki a 0, 75 l soku MonaVie. W ciągu 3 dni otrzyma Pan na podany adres pocztowy paczkę z

Oto strona zdrowej czekolady Andrzeja Różyckiego – www.zdrowaczekolada.pl

Z poważaniem : Jacek Roik, www.roik.pl
p.s. oczywiście chętnie z Panem porozmawiam telefonicznie!

We wtorek będę robił wszystkie badanie u kardiologa, które są możliwe, aby zobaczyć co mi dolega, ale rok temu robiłem usg serca i wszystko było w porządku, bo to juz mi dokucza od ponad roku ciagle budze sie w nocy i czuję mocne i szybkie bicie serca, robilem badania krwi i na tarczycę także i wszystko jest ok, cholesterol troszkę mam wyższy bo mam 223, ale zastanawiam się czy tyle to może mieć wpływ na to co się dzieje generalnie, stawiam ze moja praca od 12 lat. Zawód daje dużo stresu, ale szukam już wszędzie pomocy, aby normalnie żyć i spać w nocy a nie ciagle od ponad roku noc w noc się budzić. Byłem u psychiatry i zażywam na noc promolan, na pewno coś daje ale biorę go dopiero od tygodnia śpię, ale mimo to i tak się budzę, na dzień mam przepisane tranxene ale nie biorę ponieważ jeżdżę samochodem więc nie bardzo to współgra z moją pracą.Mam nadzieję, że może mi pan pomoże i jak zamówię te tabletki Vitacor Plus oraz Enercor,to pomoże więc będę czekał na deklaracje i odrazu je zamówię.Pozdrawiam i dziękuję, że się Pan odezwał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>