Miałam wysoki poziom cholesterolu! Zastosowałam produkty Dr Ratha- odniosłam sukces zdrowotny!

Witam serdecznie Panie Doktorze,
Kilka miesięcy temu prosiłam o poradę w sprawie wysokiego cholesterolu, zastosowałam proponowane przez Pana preparaty Dr Ratha i wczoraj odebrałam wyniki z laboratorium. SUKCES- mam w tej chwili 200 mg/l. Dbam o właściwe odżywianie, sporo maszeruję i teraz zastanawiam się czy w dalszym ciągu powinnam przyjmować Metavit?
Chciałabym też prosić o pomoc dla męża, który ma cukrzycę typu II i przy stałym stosowaniu przepisanych przez lekarza leków, poziom cukru wciąż oscyluje w okolicy 150. Czytałam, że witamina C też na cukrzycę pomaga podawana w proszku od 1mg do 5 mg w określonych odstępach czasowych, ale czułabym się pewniej gdyby Pan Doktor to potwierdził lub zaordynował preparaty według swojego uznania.
Jestem wdzięczna za pomoc w odzyskaniu dobrych wyników cholesterolu i chętnie zastosujemy się do dalszych wskazówek Pana Doktora.

Serdecznie pozdrawiam

Anna D.

Szanowna Pani !
O korzystnych efektach dla zdrowia medycyny komórkowej Dr Ratha przekonuje się coraz większa liczba Pacjentów! Proponuję nadal zażywać Metavit, który wywiera korzystny wpływ na normalizację metabolizmu cholesterolu i innych tłuszczów oraz przywraca naturalną rolę wątroby w procesie metabolizmu tłuszczów. Rozumię, że oprócz Metavitu stosuje Pani program podstawowy dla ochrony komórek, ich odbudowy i źródło bioenergii.
Odnośnie zdrowia Męża proponuję wprowadzenie do Jego terapii dodatkowo następujące produkty Dr Ratha o nazwie: Vitacor Plus, Diacor- program uzupełniający dla naturalnego metabolizmu węglowodanów oraz VitaCforte- program wzbogacający przy podwyższonym zapotrzebowaniu na witaminę C jaki występuje między innymi przy cukrzycy typu II. Ponadto sugeruję dla Pani i dla Pana zastosować produk: Dr. Rath Omega E dla: zaopatrzenia komórek organizmu w ważne kwasy tłuszczowe Omega 3, utrzymania optymalnego poziomu trójglicerydów, naturalnego wspomagania sprawności umysłowej aż do późnej starości i utrzymania optymalnego ciśnienia krwi. O tych wszystkich wyżej wymienionych produktach jak również pozostałych produktach Dr Ratha można przeczytać na stronie www.dr-rath.com. Do dnia 5 sierpnia b.r. Biuro Dr Ratha w Warszawie jest nieczynne z powodu urlopu.  Cieszę się, że mogłem Pani pomóc! Z poważaniem : Jacek Roik roik@roik.pl, tel. 14, 655 84 49.

P.s. zachęcam Internautów do zapoznania się z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha. Biuro w Warszawie po zapisaniu się do Koalicji dla Zdrowia Dr Ratha, bezpłatnie wysyła materiały informacyjne oraz Katalog produktów Dr Ratha. W tym celu proszę o podanie adresu pocztowego oraz telefonu kontaktowego, bym mógł wysłać deklaracje członkoskie. Złożenie deklaracji jest również bezpłatne. Uzyskanie statusu Konsultanta skutkuje uzyskaniem zniżki przy zakupie produktów Dr Ratha.

2 myśli nt. „Miałam wysoki poziom cholesterolu! Zastosowałam produkty Dr Ratha- odniosłam sukces zdrowotny!

  1. zgodnie z nasza rozmowa prosze o przeslanie materialow o medycynie komorkowej. s. rak.

  2. Proszę podać dres pocztowy bym mógł Panu wysłać podpisana przeze mnie deklarację członkoską Dr Ratha, Jacek Roik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>