Medycyna komórkowa Dr Ratha- Internetowa konferencja „Zwycięstwo nad rakiem”.

Konferencja Webinar (12 października 2011)
Prowadząca: Dr Aleksandra Niedzwiecki
Temat: nowa książka „Zwycięstwo nad rakiem”, Autorzy: Dr Matthias Rath, Dr Aleksandra Niedzwiecki.
„Niniejsza książka zawiera wzorzec, który pozwoli nam wygrać walkę o zdrowie ludzkości (walkę z rakiem)” powiedziała dr Niedźwiecki 12 października, podczas prezentacji „Zwycięstwa nad rakiem”.
W swoim wykładzie Dr Niedzwiecki mówiła o treści książki oraz wyjaśniła fakty o raku, których nie da się dłużej ignorować: Już ponad dwie dekady temu, Badawczy Instytut Medycyny Komórkowej Dr Ratha przedstawił nowatorskie podejście oraz zrozumienie przyczyn powstawania wielu współczesnych chorób chronicznych, w tym choroby nowotworowej.
Rak może być kontrolowany w sposób naturalny, na co mamy dowody, powiedziała Dr Niedzwiecki.
Trwająca epidemia raka jest wynikiem modelu biznesowego, który czerpie korzyści ekonomiczne z rozwijania się choroby, a nie z jej zwalczania.
Największą przeszkodą w eliminacji raka i innych powszechnych chorób oraz rzeczywistego postępu w dziedzinie ochrony zdrowia jest inwestycyjny charakter przemysłu farmaceutycznego.

===========================================================================================================

Kto z P.T. Internautów chciałby otrzymac bezpłatne materiały z zakresu medycyny komórkowej Dr Ratha w tym internetowy Katalog produktów Dr Ratha, cennik i wniosek członkowski przynależności do Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia- wniosek ten umożliwia zakup produktów Dr Ratha z 10% rabatem prosze do mnie napisac: roik@roik.pl lub zatelefonowac : 14, 655 84 49 , 13.00- 14.00 lub 19.00- 20.00. Jacek Roik.

============================================================================================================

W pierwszej części wykładu dr Niedzwiecki wyjaśniła krytyczne aspekty przebiegu choroby nowotworowej. Zrozumienie tych mechanizmów jest niezbędne w przypadku naturalnej kontroli raka: warunkiem wzrostu i rozwoju raka jest niszczenie tkanki łącznej poprzez specjalne enzymy. Mechanizm ten dotyczy to każdego rodzaju raka, bez względu na dotknięty chorobą organ.

Badawczy Instytut Dr Ratha pokazał także, w jaki sposób komórki rakowe wykorzystują naturalne mechanizmy naszego ciała do rozprzestrzeniania się – metastazy.

Dr Niedźwiecki podkreśliła znaczenie aminokwasów lizyny i proliny oraz witaminy C w kontroli raka. Naturalna synergia zawierająca m.in. aminokwasy lizynę oraz prolinę i witaminę C jest w stanie zahamować proces niszczenia tkanki łącznej. Istotnym budulcem kolagenu jest aminokwas – prolina – produkowany w małych ilościach przez nasz organizm. Kolejny niezbędny aminokwas – lizyna – nie jest wytwarzana w naszym organizmie, wobec tego musi być dostarczona w codziennej diecie. Witamina C kontroluje produkcję kolagenu na poziomie jądra komórkowego. W skład naturalnej synergii wchodzą również inne określone składniki odżywcze – ich specyficzny dobór jest skuteczny w kluczowych mechanizmów rozwoju raka, co potwierdzają nasze badania naukowe.

Być może nic nie słyszeli Państwo o tych odkryciach wcześniej. Powody takiego stanu rzeczy przedstawione zostały w drugiej części książki.

Druga część książki „Zwycięstwo nad rakiem” wyjaśnia mechanizm farmaceutycznego biznesu z epidemii raka. Utrzymywanie strachu przed rakiem, jako wyroku śmierci, dalej stosowanie wysokotoksycznych metod leczenia – chemio- i radioterapii, jako praktycznie jedynych sposobów terapii, rozwój epidemii chorób ubocznych i odnoszenie w ten sposób kolejnych korzyści ekonomicznych – to tylko przykłady, w jaki sposób manipuluje się zdrowiem i życiem pacjentów i nakręca się zysk. Jednocześnie podporządkowuje się temu modelowi gospodarki całych krajów. Nie dziwi więc, dlaczego przemysł farmaceutyczny jest najbardziej dochodowym biznesem inwestycyjnym na świecie, a naturalne sposoby walki z rakiem są ukrywane i wręcz zabronione.

W naszej międzynarodowej konferencji internetowej uczestniczyło ponad 40 osób, wśród których było wielu pracowników służby zdrowia z różnych krajów: Szwajcarii, Francji, Niemiec, USA, Polski, Austrii, Holandii, Hiszpanii i in.

Dr Niedzwiecki odpowiadała również na zadane przez gości pytania. Zaprosiła wszystkich do podjęcia niezbędnych kroków w celu ochrony podstawowych praw człowieka, przede wszystkim prawa do życia i zdrowia.

Książka Zwycięstwo nad rakiem jest już dostepna w  języku  polskim w Biurze Dr Ratha w Warszawie. Dla zainteresowanych – wersja angielska dostępna jst online

http://www.victory-over-cancer.org/book/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>