Medycyna komórkowa- Szanowni Członkowie Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia!

Kończy się kolejny rok, a my wkraczamy w następną dekadę, która przybliża nas do celu ?Zdrowie dla Wszystkich do 2020 roku ?. Nie ma już więcej wątpliwości, co do zdrowotnych korzyści płynących z uzupełniania diety w mikroskładniki odżywcze. Po długiej walce o zdrowie naturalne i latach wrogości medycyna komórkowa i nasza Koalicja Zdrowia wkroczyła w nowe stadium – akceptacji i uznania. Jak to określił filozof Arthur Schopenhauer: ?Ujawnianie prawdy przechodzi przez trzy fazy. Najpierw prawda jest ośmieszana, potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywista.?
Patrzymy z ufnością w przyszłość. Chcemy, by nasza wiedza i doświadczenie stały się inspiracją dla jak największej liczby ludzi – dlatego też podjęliśmy w minionych miesiącach szereg uwieńczonych sukcesem inicjatyw. Jak zapisać się do Koalicji Dr Ratha by skorzystać z produktów Dr Ratha?…..

Oto szereg informacji na ten temat:

http://www.roik.pl/category/dr-rath-2/

Proszę do mnie pisać: Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49 (19.00-21.00)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>