Medycyna komórkowa- nowy i oczekiwany produkt dla dzieci i młodzieży: Vitacor Junior już w sprzedaży!

Vitacor Junior jest unikalnym suplementem dietetycznym szczególnie polecanym dla dzieci i młodzieży. Nie zawiera glutenu, sztucznych barwników i substancji smakowych, lub składników pochodzących z genetycznie modyfikowanych organizmów (GMO). Zapobiega niedoborom witamin i mikroelementów, szczególnie tak potrzebnej do prawidłowego rozwoju i wzrostu- witaminy D, której niedobory pojawiają się szczególnie w okresie zimowym…..

Aby otrzymać informacje o produktach wchodzących w skład programów zdrowia komórkowego Dr Ratha proszę o podanie adresu pocztowego i kontaktu telefonicznego. Do każdego Internauty zainteresowanego zasadami medycyny komórkowej, która sięga do przyczyn chorób cywilizacyjnych wyślę deklarację i kwestionariusz, który należy wysłać do Przedstawicielstwa DR Ratha w Polsce! Następnie każdy będzie mógł zamawiać sobie produkty z katalogu, który otrzyma z Firmy. Chętnie podpowiem na podstawie rozmowy Jacek Roik, roik@roik.pl telefonicznej, które produkty wybrać, niezależnie od dotychczasowej terapii,

3 myśli nt. „Medycyna komórkowa- nowy i oczekiwany produkt dla dzieci i młodzieży: Vitacor Junior już w sprzedaży!

  1. Witam, chciałbym otrzymać informacje o produktach wchodzących w skład programów zdrowia komórkowego Dr Ratha.

    pozdrawiamMarek

  2. Proszę o podawanie telefonu kontaktowego, najlepiej stacjonarnego, bym mógł się porozumieć w sprawie wysyłki deklaracji członkoskiej Dr Ratha, by mieć możliwość zakupu produktów Dr Ratha po niższej cenie, Jacek Roik , tel. 14 655 84 49, (19.00- 21.00)

  3. Dien dobry prosze o inforrmacje na temat dostepnych produktow przez Was produkowanych jak ipolecanych jako najleprze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>