Medycyna komórkowa- Metavit? dla normalizacji przemian tłuszczów.

Metavit? jest dietetycznym środkiem odżywczym uzupełniającym codzienną dietę w składniki wspomagające przemiany tłuszczów – szczególnie cholesterolu i trójglicerydów oraz homocysteiny.
Właściwości Formuły: Metavit? zawiera synergiczną kombinację komórkowych składników odżywczych, szczególnie ważnych w normalizacji metabolizmu tłuszczów. Witamina C i witamina B3 są niezastąpione w regulacji produkcji cholesterolu i lipoprotein. Witamina C ponadto wspomaga produkcję kolagenu, przez to wpływa na elastyczność i wytrzymałość ścian naczyń krwionośnych.

Witamina C i witamina E mogą zapobiegać utlenianiu tłuszczów krwi, ich wzajemne oddziaływanie potęguje jeszcze bardziej przeciwutleniaczowy efekt.

Witaminy grupy B uczestniczą w kluczowych procesach przemiany materii tłuszczów w wątrobie, m. in. w metabolizmie cholesterolu. Witamina B1 wpływa na metabolizm komórkowy i zaopatrzenie w bioenergię. Witamina B5 stanowi strukturalny komponent głównej molekuły w cyklu metabolizmu komórkowego, optymalizuje degradację i syntezę tłuszczów.

Witamina B6, kwas foliowy i betaina wspomagają komórkowy metabolizm, ważny w regulowaniu jednego z czynników ryzyka – homocysteiny.

Karnityna – aminokwas niezbędny, bierze udział w regulacji poziomu tłuszczów w organizmie. Dzięki karnitynie możliwe są procesy spalania kwasów tłuszczowych w mitochondriach.

Metavit? jest Formułą powstałą w oparciu o wnikliwe badania naukowe. Komórkowe składniki odżywcze Metavit? wraz z Formułą podstawową Vitacor PlusT gwarantują dobry efekt odżywczy. Celem dalszego polepszenia metabolizmu cholesterolu, zalecamy spożywanie pokarmów bogatych w błonnik, lub dodatkowo Formułę MacroBalance-DrinkMix.
Sposób użycia

U dorosłych zaleca się przyjmowanie dziennej dawki Metavit? razem z posiłkami, popijając płynami. W ten sposób składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane i ich ilość we krwi może być utrzymywana na równym poziomie w ciągu dnia.
Dawkowanie

dorośli:
3 x dziennie 1 tabl.

Opakowanie zawiera 90 tabletek
1 tabletka zawiera
witamina C 333,4 mg
witamina E 27,5 mg
witamina B1 3,3 mg
witamina B2 4,9 mg
witamina B3 116,7 mg
witamina B5 16,7 mg
witamina B6 3,3 mg
witamina B12 10 mcg
kwas foliowy 133,3 mcg
biotyna 33,3 mcg
L-karnityna 33,3 mg
betaina 23,3 mg

Zainteresowanych Internautów chcących się zapoznać z zasadami medycyny komórkowej proszę o i podanie adresu pocztowego: roik@roik.pl Każdy otrzyma deklarację członkowską oraz kwestionariusz ?Kurs podstawowy- Medycyna komórkowa?. Po wypełnieniu tych dokumentów od Firmy DR Ratha otrzymuje się certyfikat, o ukończeniu ?Kursu podstawowego medycyny komórkowej?. Można też kupować produkty firmowe. Jacek Roik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>