Medycyna komórkowa Dr Ratha- wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Witam! Nazywam się M. O.,mam 35 lat i mieszkam w D. Od ponad trzech lat mam zdiagnozowane Colitis Ulcerosa (Proktokolitis). Niestety gdyby nie internet nie wiedziałabym nic o chorobie. Po przeczytaniu na Pana stronie wstąpiła we mnie nadzieja,że może w końcu znajdą się jakieś preparaty które pomogą mi w końcu wyleczyć tą krwawiącą i ropiejącą ranę. Że w końcu przestanę się bać wychodzić z domu,normalnie żyć i mieć jeszcze jedno dziecko bez lęku,że coś będzie nie tak. Ostatnio badałam się też pod kątem Candida Albicans i było jej więcej niż normalnie,ale lekarz powiedział, że z tym nic nie trzeba robić, dodam też że mam nietolerancję laktozy. Bardzo chciałabym zapisać się do Koalicji dla Zdrowia dr Ratha, by móc wreszcie efektywnie się leczyć. M.O.

Szanowna Pani ! Oczywiście może Pani skorzystać z produktów medycyny komórkowej Dr Ratha- www.dr-rath.com . Proszę podać swój adres domowy bym mógł Pani wysłać deklarację członkowską po to, aby Pani uzyskała możliwość uzyskania rabatu przy zakupie produktów! Uważam również, że należy u Pani przebadać kał w kierunku zawartości grzybów i drożdży. Takie badania można wykonać w Instytucie Mikroekologii w Poznaniu.

Medycyna komórkowa Dr Ratha- wrzodziejące zapalenie jelita grubego i choroba Leśniewskiego- Crona.
Wrzodziejące zapalenie jelita (Colitis ulcerosa) jest przewlekłym procesem zapalnym błony śluzowej jelita grubego i odbytu, towarzyszy mu gorączka i owrzodzenie. Częstym objawem jest wydalanie kału wraz z krwią i ropą.Choroba ta poważnie osłabia tkankę łączną jelita grubego.
Choroba Leśniewskiego- Crohna (Morbus Croni) jest przewlekłym procesem zapalnym przewodu pokarmowego, najczęściej końcowego odcinka jelita cienkiego i początkowego jelita grubego. W przebiegu choroby powstają wrzody ograniczające możliwości chłonne ścian jelit, a w konsekwencji takie objawy, jak: biegunka, gorączka i wymioty, które prowadza do odwodnienia i niedoborów pokarmowych. Także i w tym przypadku tkanka łączna ścian jelit ulega poważnym uszkodzeniom.

Synergia komórkowych składników odżywczych zawierająca między innymi polifenole (EGCG- gallusan epigallokatechiny), aminokwasy: lizynę i prolinę, a także witaminę C i tak zwane ?substancje cementowe?- glukozaminę wpływa na zahamowanie procesów zapalanych ścian jelit i na odbudowę zdrowej i elastycznej tkanki łącznej. Na zdrową funkcję komórek układu pokarmowego i uzupełnienie niedoborów pokarmowych wpływają następujące składniki: glutamina, kwas foliowy, witaminy z grupy B oraz enzym trawienny- bromelaina.

Jestem w stanie podać nazwy produktów Dr Ratha, które mają zastosowanie w tych dwóch schorzeniach. Najlepiej jednak wcześniej zapisać się do Koalicji dla Zdrowia dr Ratha, aby dostać bezpłatne materiały informacyjne na temat medycyny komórkowej i nabyć prawo do zniżkowych zakupów produktów. W tym celu proszę podać adres pocztowy i telefon kontaktowy bym mógł wszystkim chętnym wysłać bezpłatnie deklaracje, które po wypełnieniu należy odesłać do Biura Dr Ratha w Warszawie. Jacek Roik, roik@roik.pl, tel. 14, 655 84 49, 19.00- 21.00 , www.roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>