Medycyna komórkowa Dr Ratha zasługuje aby ją poznały setki a może tysiące Internautów!

Witam. Bardzo proszę o przesłanie dokumentów członkowskich fundacji dr Ratha. Takich listów zaczynam otrzymywać coraz więcej! To dobrze, że Internauci są otwarci na inne systemy profilaktyki chorób cywilizacyjnych! Połączenie oficjalnej medycyny z medycyną komórkową i piciem codziennym soku z jagody acai- www.zdrowydarnatury.pl daje lepsze efekty zdrowotne! Aby otrzymać Informacje o produktach zalecanych przez Dr Ratha w Jego programach Zdrowia Komórkowego proszę o podanie adresu pocztowego i kontaktu telefonicznego, bym mógł przysłać do każdego Internauty Wniosek o członkostwo w Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia oraz Kwestionariusz : Kurs podstawowy z Medycyny Komórkowej.  Po wypełnieniu tych 2 dokumentów swoimi danymi personalnymi należy je odesłać do Przedstawicielstwa Dr Ratha w Polsce! Dr Rath w swojej książce : „Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca… tylko my ludzie” pisze o profilaktyce i terapii wspomagającej: miażdżycy, zawałów serca, udarów mózgu, o cholesterolu, nadciśnieniu tętniczym, niewydolności serca, zaburzeniach rytmu i przewodnictwa serca (arytmie), cukrzycy. A więc o chorobach cywilizacyjnych, które są plagą naszych czasów!
Dr med. Matthias Rath twierdzi, że tak nie musi być! Anonsuje początek nowej ery ludzkiego zdrowia! Jest słynnym na całym świecie lekarzem i naukowcem, który doprowadził do przełomu w naturalnym zapobieganiu i leczeniu miażdżycy- głównej przyczyny zawałów serca i udarów mózgu. Za ten przełom dr Rath otrzymał pierwszy na świecie patent w dziedzinie naturalnego leczenia choroby sercowo- naczyniowej. Dr Rath jest twórcą medycyny komórkowej, nowego naukowego rozumienia przyczyn dzisiejszych chorób cywilizacyjnych (włączając w to choroby serca oraz nowotwory) jako konsekwencji długotrwałego niedoboru witamin, minerałów oraz innych biokatalizatorów metabolizmu komórkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>