Medycyna komórkowa Dr Ratha- wiedza to zdrowie!

Wyobraź sobie … Żyjesz w świecie, gdzie ludzie dożywają wieku stu i więcej lat – i gdzie ataki serca, rak i inne powszechne współczesne choroby są właściwie nieznane. Możesz pomóc w tworzeniu takiego świata.

Może powiesz: Nie jestem profesjonalistą w dziedzinie zdrowia – jestem studentem, nauczycielem, pracownikiem, matką, gospodynią domową, czy osobą w podeszłym wieku. To nie ma znaczenia – Ty naprawdę możesz!  Celem BodyXQ jest dać Ci siłę lepszej troski o swoje zdrowie dzięki zrozumieniu, że zdrowe ciało potrzebuje zdrowych komórek. Podczas tej wycieczki do wnętrza ciała i jego organów, być może zaskoczy Ciebie prostota i logika informacji. I może zapytasz siebie: „Dlaczego nikt mi dotąd tej ważnej informacji nie udzielił?”  Odpowiedź jest zdumiewająco prosta: Choroby to „wielki biznes” – i Twoje zdrowie niszczy ten liczony w tysiącach miliardów dolarów „biznes zarabiania na chorobach”. Działający w tym biznesie wiedzą, że: Im mniej my, ludzie na całym świecie, wiemy o przyczynach chorób, ty więcej oni zarabiają pieniędzy na trwaniu tych chrób. Musimy sobie uświadomić, że zdrowie – i wiedza o tym, jak być zdrowym – nie zostanie nam oddana dobrowolnie. Musimy podjąć działanie w tym kierunku.

============================================================================================================

Wysyłam bezpłatnie materiały informacyjne na temat zasad medycyny komórkowej Dr Ratha! Prosze do mnie pisac: roik@roik.pl , telefon: 14, 655 84 49, 13.00- 14.00 i 19.00- 20.00

===========================================================================================================

 

ZDROWIE TO EDUKACJA

Kluczem do zdrowia jest edukacja. Właśnie to jest celem interaktywnego programu BodyXQ. Jak zauważysz, właściwie w odniesieniu do wszystkich chorób omówionych w BodyXQ niezbędna zmiana w kierunku zdrowia musi najpierw wystąpić w Twoim umyśle. Dopiero jak to zrozumiesz, będziesz w stanie działać. Zrozumiesz także, że ta zmiana nie będzie dziełem przypadku albo kwestią tego, komu zaufać. Nieomal z matematyczną precyzją możemy określić niezbędne „Kroki do Zmiany” w kierunku do lepszego zdrowia.

  • 1. Najbardziej powszechne dziś choroby nie znajdują się pod kontrolą. Przede wszystkim musimy sobie uświadomić, że mimo sporadycznych postępów choroby układu krążenia, rak i inne powszechne problemy zdrowotne dnia dzisiejszego osiągają skalę epidemii. W skali światowej prognozuje się właściwie nasilenie wszystkich tych chorób. Jeśli jakakolwiek choroba rozprzestrzenia się i pozbawia życia miliony ludzi, to musimy zrozumieć, że wysiłki konwencjonalnej medycyny w zakresie zwalczania i eliminacji tej choroby zawiodły.
  • 2. Podstawowe przyczyny współczesnych chorób są przeważnie nieznane. Konwencjonalna, nastawiona na farmaceutyczne leki medycyna przyznaje, że przyczyny znanych dzisiaj chorób są słabo – o ile w ogóle – poznane. Nawet podręczniki medycyny używane w szkołach medycznych na całym świecie uznają ten stan rzeczy. Aby ukryć ten niepojący fakt konwencjonalna medycyna używa słów łacińskich lub greckich jako kodu diagnozy. Miliony ludzi na świecie diagnozuje się jako mających „istotnie” podwyższone ciśnienie krwi, „idopatyczną” niewydolność mięśnia sercowego lub „napadowe” nieregularne bicie serca. Wszystkie te słowa mają to samo znaczenie: „Nie znamy przyczyny choroby.”
  • 3. Jeśli przyczyna nie jest znana, nie można rozwinąć żadnego podejścia do zdrowia. Jest rzeczą oczywistą, że jeśli przyczyna choroby nie jest znana, to nie można zaoferować pacjentom żadnej metody prewencji lub leczenia tej choroby. To tłumaczy, dlaczego większość dostępnych obecnie pacjentom leków na receptę dotyczy usuwania objawów choroby, a nie leczenia lub skorygowania jej przyczyny. Co więcej, ponieważ w większości te leki są opatentowanymi substancjami syntetycznymi, to nasz organizm nie potrafi sobie z nimi łatwo radzić lub usunąć ich w razie potrzeby. To z kolei wyjaśnia fakt, że większość leków na receptę wywołuje szkodliwe skutki uboczne i że śmierć z powodu znanych niekorzystnych skutków leków na receptę zajmuje trzecie miejsce po śmierci z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego i raka.
  • 4. Pilna potrzeba nowego podejścia do zdrowia. Z całości powyższych rozważań wynika w sposób oczywisty, że potrzebujemy nowego podejścia do zwalczania obecnie występujących powszechnych chorób. Te nowe podejścia muszą wychodzić z jednego decydującego punktu: z rozeznania przyczyny chorób na poziomie komórkowym. Oto dlaczego ten nowy kierunek określany jest jako „Komórkowe zdrowie” lub „Medycyna komórkowa”. Zrozumienie komórkowych przyczyn chorób otwiera ścieżki komórkowej regulacji za pomocą mikroelementów i innych cząsteczek biologicznych, które „przemawiają” językiem naszego ciała i mogą korygować nieprawidłowości na poziomie komórkowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>