Medycyna komórkowa Dr Ratha-Uruchomienie interaktywnego edukacyjnego programu Body XQ: eu.bodyxq.org.

Uruchomienie interaktywnego edukacyjnego programu Body XQ: bodyxq.org.
Przełomowy program, który zmieni świat! Wraz z uruchomieniem naszej strony internetowej bodyxq.org oraz darmowych aplikacji App for iOS i Android, oddajemy w Wasze ręce pierwszy na świecie prawdziwie interaktywny program edukacyjny, który pozwoli Wam na podróże wewnątrz organów ciała oraz badanie ich funkcji.

Od dzisiaj, przy pomocy tej innowacyjnej strony internetowej i jej aplikacji, ludzie w każdym wieku mogą łatwo zrozumieć funkcje ludzkiego serca – i dzięki powiększeniu badać je aż do poziomu miliardów komórek, z których organy ciała są zbudowane. Możesz także modyfikować ważne czynniki – takie jak niedobór mikroskładników odżywczych – i następnie obserwować ich wpływ na rozwój chorób układu krążenia, takich jak arterioskleroza, nadciśnienie, zawał serca i nierównomierne bicie serca. Używając interaktywnych funkcji BodyXQ, bez trudu zrozumiesz, jak choroby powstają na poziomie komórek oraz poznasz ważne czynniki, które zapewniają im dobre zdrowie i optymalne funkcjonowanie.

Marzenie spełnia się

Czy kiedykolwiek marzyłeś o wirtualnej podróży w Twoim sercu – w tym “motorze” ciała – i badaniu go za pomocą koniuszków Twoich palców?

Albo o obserwowaniu działania serca z wnętrza jego komór?

Albo o przyglądaniu się miliardom komórek tworzących ludzkie serce i tętnice oraz badaniu, jak ich zdrowie wpływa na zdrowie całego układu krążenia?

Przy pomocy BodyXQ możesz robić to wszystko – a nawet więcej.

Wyobraź sobie, że:

Udajesz się na przejażdżkę wewnątrz tętnicy wieńcowej i naprawdę rozumiesz, po raz pierwszy w życiu, dlaczego ludzie mają ataki serca, a nie na przykład “ataki nosa” lub “ataki uszu”.
Interaktywnie otwierasz bijące serce za pomocą palców, dokładnie tak jak chirurg, a Twój komputer jest skalpelem, który je otwiera – i wszystko to się dzieje w Twoim własnym domu!
Badasz miliardy komórek tworzących serce i tętnice, podobnie jak naukowiec, a Twój komputer jest mikroskopem, który pozwala Ci zobaczyć każdy najdrobniejszy szczegół.
Interaktywnie studiujesz wpływ mikroskładników odżywczych – takich jak witaminy, składniki mineralne, aminokwasy i pierwiastki śladowe – na funkcjonowanie komórek i dowiadujesz sie, jak funkcje komórkowe wpływają na nasze zdrowie i rozwój chorób.
Poprawiasz swoje zdrowie dzięki tej wiedzy – oraz pomagasz przyjaciołom i rodzinie robić to samo.

BodyXQ umożliwia to wszystko – a nawet więcej.

Podstawoy cel BodyXQ

Podstawowym celem BodyXQ jest zwalczenie analfabetyzmu w dziedzinie zdrowia poprzez:

Demistyfikację medycyny – “Każdy powinien wiedzieć, co to jest zdrowie.”

Ludzkość nie może się dłużej godzić z faktem, że medycyna konwencjonalna w dużej mierze nie rozpoznała przyczyn najczęściej występujących chorób. Nie możemy się też godzić z tym, że większość pacjentów utrzymuje się w niewiedzy co do ich chorób przez używanie łacińskich lub greckich terminów diagnostycznych, takich jak “pierwotny”, „samoistny”, czy „idiopatyczny” – które ukrywają tylko okoliczność, iż przyczyna choroby jest nieznana. Przez objaśnianie funkcji ludzkiego ciała aż do poziomu komórki, BodyXQ czyni zdrowie “zrozumiałym” dla wszystkich.
Demokratyzację zdrowia – “ Każdy może być zdrowy.”

Edukacja w zakresie przyczyn chorób pozwoli milionom ludzi na podjęcie działań zmierzających do zapobiegania chorobom i poprawy ich zdrowia. Nie będą już oni więcej potulnie oddawać swego zdrowia na łaskę “farmaceutycznego biznesu zarabiania na chorobie” – ale będą odtąd aktywnie uczestniczyć w podejmowaniu decyzji dotyczących ich własnego zdrowia. BodyXQ czyni podstawowe zdrowie osiągalnym dla każdego.

W skrócie: BodyXQ dostarcza praktycznych informacji na temat zdrowia, które pozwalają każdemu na podjęcia działań w kierunku poprawy własnego zdrowia oraz zdrowia ich rodzin i przyjaciół.

 

P.s. więcej informacji na temat medycyny komórkowej wysyłam bezpłatnie każdemu kto chciałby poznać zasady medycyny komórkowej Dr Ratha- Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49, 13.00- 14.00 i 19.00-20.00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>