Medycyna komórkowa Dr Ratha- tłumy na wykładzie Dr Aleksandry Niedzwiecki w Uniwersytecie Szczecińskim!

Triumfalny pochód „medycyny komórkowej” w Polsce! Coraz więcej Internautów interesuje się zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha. W maju b.r. organizowałem spotkanie w Tarnowie! Widziałem jakie zainteresowanie towarzyszyło pobytowi Dr Aleksandry Niedzwiecki w moim rodzinnym mieście! Na wykładzie było 300 osób. W sobotę 8 września b.r.w Szczecinie było 600 osób!
Zachęcam do zapoznania się z medycyną komórkową Dr Ratha- proszę do mnie pisać. Każdemu Internaucie wyślę stosowne informacje i wyjaśnię w jaki sposób można się zapisać do Koalicji Zdrowia Dr Ratha i w jaki sposób można zakupić produkty Dr Ratha-www.dr-rath.com.Oto niektóre głosy Internautów  po wykładzie w Szczecinie:

Dr. Rath Health Foundation – Fundacja Zdrowia Dr. Ratha (Polska) Prawie 600 osób uczestniczyło w kolejnym seminarium naukowym z udziałem dr Aleksandry Niedzwieckiej – Dziękujemy!

Niedziela, 04:08 · 3
Maria Wańkowicz bardzo ciekawy i potrzebny wykład, zmiany w świadomości ludzkiej wymagają czasu, ale to co faktycznie wyprawiają koncerny farmaceutyczne budzi zgrozę, działania Fundacji dr Ratha i propagowanie innego modelu zdrowienia jest objawieniem :)

Niedziela, 05:04 · 2
Lech Barylski Czy nagranie video z tego wykładu będzie gdzieś dostępne?

Niedziela, 05:58
Dr. Rath Health Foundation – Fundacja Zdrowia Dr. Ratha (Polska) Tak, jak najbardziej. Opublikujemy film na naszym kanale na YouTube, tak szybko jak tylko to mozliwe.

Niedziela, 06:10 przez telefon komórkowy · 1
Justyna Justa
Nie tylko to co wyprawiaja koncerny farmaceutyczne, ale i lekarze jest przerażające. Edukacja społeczeństwa jest możliwa poprzez autorytety…czy jest nim lekarz stwierdzajacy „nic juz nie moge dla ciebie zrobić. Idź spokojnie do domu, bo z…Zobacz więcej

Niedziela, 06:23 przez telefon komórkowy · 1
Lech Barylski Czy slajdy z prezentacji też gdzieś są w necie? Chciałbym kilka umieścić w paru miejscach z linkiem do źródła oczywiście…
P.S.
Dobrze byłoby dodać linki do kanału YT/stron www etc w profilu strony FB, bo nie każdy je zna.

Niedziela, 13:08 · Edytowany · 1
Dr. Rath Health Foundation – Fundacja Zdrowia Dr. Ratha (Polska) Jak tylko zostanie umieszczony film, to poinformujemy wszystkie osoby. Podejrzewamy, że będzie to w ciągu ok. 2 tygodni. Co do prezentacji Pani dr Niedzwieckiej – niestety nie jest ona dostępna online.

Niedziela, 12:20
Elżbieta Głowacka Cieszę się,że będzie dostępny film ze spotkania z Dr.Aleksandrą Niedzwiecką. Nie mogłam uczestniczyć osobiście ze względu na chorobę,ale głosy znajomych,którzy uczestniczyli w wykładzie są bardzo pozytywne.
12 godz. temu · 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>