Medycyna komórkowa Dr Ratha-”Tarnów wolny od Raka”? Efekt wykładu Dr Aleksandry Niedzwiecki!

Zapraszając do Tarnowa Dyrektor Instytutu Medycyny Komórkowej w Kalifornii Dr Aleksandry Niedzwieckiej do wygłoszenia wykładu pod tytułem: „Przełom w badaniach nad naturalną kontrolą raka- Świat Wolny od Raka jest Możliwy” miałem obawy czy Aula Akademicka w Państwowej Wyższej Szkole zawodowej o pojemności 300 miejsc wypełni się chociaż w połowie! Moje obawy okazały się niepotrzebne! W momencie rozpoczęcia trwającego prawie 120 minut wykładu Polki, naukowca o światowej renomie widownia była pełna! Jest to kolejny dowód, że medycyna komórkowa, której Twórcą jest Dr Matthias Rath „zatacza coraz szersze” kręgi w Polsce!  Wykładowczyni w sposób przystępny i fascynujący opowiedziała o badaniach naukowych jakie są prowadzone w Kalifornii, w placówce naukowej którą kieruje! Słowo „rak” wywołuje u każdego pacjenta strach! Innych chorób nie boimy się jak „raka”! Epidemia raka podczas ostatnich stuleci pochłonęła ponad miliard ofiar! Przełom w badaniach nad naturalnymi substancjami, które prowadzi Instytut, zdaniem Dr Niedzwiecki stanowi realną podstawę do zakończenia choroby cywilizacyjnej jaka jest rak!
Ciekawy jestem jakie wrażenia mają Słuchacze? Proszę o listy! Czy możemy przestać bać się raka a zacząć profilaktyczne działania według badań Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha? Tylko od nas zależy, że zmobilizujemy się Wszyscy w Gminie Tarnów i w Tarnowie! Warto się zapoznać z zasadami medycyny komórkowej- chętnie w tym pomogę i udzielę wszystkich informacji jakie posiadam! Proszę pisać lub telefonować,  www.roik.pl , tel. 14, 655 84 49. Jacek Roik.
P.S. Prosiłem DR Aleksandrą Niedzwiecki, aby Dr Matthias Rath przyjął zaproszenie do wygłoszenia wykładu w Tarnowie! Tarnów byłby drugim miastem po Warszawie, gdzie światowej sławy Lekarz mógłby się z nami podzielić swoją wiedzą!

Oto kilka zdjęć z wykładu Dr Aleksandry Niedzwiecki. Kwiaty wręcza Wójt Gminy Tarnów mgr Grzegorz Kozioł, który objął patronat nad Seminarium w Tarnowie.

Nagranie:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>