Medycyna komórkowa Dr Ratha- Tarnów: po wykładzie Dr Aleksandry Niedzwieckiej!

Spore zainteresowanie towarzyszyło wczorajszemu wykładowi w Tarnowie, Polki dr Aleksandry Niedzwieckiej Dyrektor Badawczego Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha w Kalifornii.Temat: „Medycyna komórkowa a nasze zdrowie”. Był to drugi wykład Uczonej w Tarnowie, w sumie obu wykładów wysłuchało ok. 400 Osób! Wykłady dr Niedzwieckiej są przekonywujące oparte na dowodach przeprowadzonych badań w Instytucie.Inspirują do szerzenia zasad medycyny komórkowej! Ja zachęcam Internautów niezależnie gdzie mieszkają do kontaktu telefonicznego lub drogą poczty elektronicznej ze mną:Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49, 13.00- 14.00 lub 19.00- 20.00, roik@roik.pl.- chciałbym każdemu przekazać niezbędne informacje aby mógł odważyć się w swoim środowisku szerzyć wiedzę na temat zapobiegania chorobom cywilizacyjnym! Na zakończenie wykładu trwającego prawie 120 minut Dr Aleksandra Niedzwiecki zaproponowała, aby Tarnów…..

został Stolicą Zdrowia i najzdrowszym miastem w Polsce! Powiedziała:”Tak! To jest możliwe!” Mam nadzieję, że w najbliższym czasie dojdzie do szerszej współpracy pomiędzy Zarządem Przychodni Lekarskiej „Centermed” w Tarnowie a Instytutem Medycyny Komórkowej w Kalifornii! Czekam na opinię w tej sprawie od Słuchaczy wczorajszego spotkania!

roik_rath1

Od lewej :

Dr Jacek Roik, Dr Aleksandra Niedzwiecki, Dyrektor Zdrowia Publicznego CenterMed Bartłomiej Ostręga

Jedna myśl nt. „Medycyna komórkowa Dr Ratha- Tarnów: po wykładzie Dr Aleksandry Niedzwieckiej!

  1. Ciekawe spotkanie pokazujące nieco inne podejście medycyny w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych. Obawaiam się, że otwarta walka z korporacjami farmaceutycznymi jak również spożywczymi to walka z wiatrakami. Kilka wykłądów dr Niedzwiedzkiej to zdecydowanie za mało aby zmienić ten układ czy lobby.

    Ale gratulacje za odwagę za organizacje tego wykładu. Centermed organizuje sporo takich spotkań i chce pokazać różnoraką medycynę. To bardzo ciekawe i odważne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>