Medycyna komórkowa Dr Ratha- szumy uszne.

Witam Panie Doktorze, czy ma Pan doświadczenia z leczeniem szumów w uszach (Tinitus)?. Znajomy cierpi obecnie na dość silne zaburzenia w obu uszach i lekarze nie mogą mu pomoc. Jedna z przyczyn Tinitusu mogą być jak doczytałem zaburzenia przemiany materii. Czy stosowanie żywności funkcjonalnej np soku Monavie czy innych podobnych preparatów może pomoc? Jak Pan to widzi?
Będę wdzięczny za pomoc i wskazówki.
Pozdrawiam: T.W.
Odpowiedź: tinnitus (szumy uszne) pojawia się najczęściej zupełnie nieoczekiwanie, można go odczuwać jako: szumy, trzaski, brzęczenia itd. Symptomy te prowadzą często do ograniczenia słuchu, również przez ich natarczywość utrudniają normalne funkcje życiowe. Do złagodzenia w znacznym stopniu lub nawet usunięcia dolegliwości przyczynić się może synergia określonych składników odżywczych takich jak: aminokwas arginina, witamina C, magnez i wapń. Te składniki odżywcze wpływają na rozkurcz i uelastycznienie komórek mięśni gładkich.
Moim zadaniem jako lekarza rodzinnego jest jak najszybciej zbliżyć się do prawidłowej diagnozy i skorzystać dla dobra Pacjenta z wiedzy takich specjalistów jak: laryngolog, neurolog, okulista czy neurochirurg. Ponadto specjaliści wykorzystują do stwierdzenia diagnozy takie badania jak : rtg kręgosłupa szyjnego czy badanie przepływu krwi w naczyniach szyjnych oraz podstawy mózgu. Z katalogu produktów Dr Ratha można skorzystać co najmniej z dwóch produktów: Relavit czy Vitacor Plus. Z innymi produktami żywnościowymi nie mam doświadczenia bo zwykle Pacjenci z szumami usznymi pozostają w długofalowym leczeniu specjalistycznym. Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49, 13.0- 15.00 lub 19.00- 20.00 , p.s. wysyłam bezpłatne materiały na temat medycyny komórkowej Dr Ratha jak również pomagam bezpłatnie dobrać produkty Dr Ratha w zależności od aktualnego stanu zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>