Medycyna komorkowa Dr Ratha- seminarium Dr Aleksandry Niedzwiecki Dyrektora Naukowego Instytutu Medycyny Komorkowej w Kalifornii.

Seminarium w Warszawie. 18 października 2010 r. w Warszawie odbyło się kolejne seminarium Dr Aleksandry Niedzwiecki, Dyrektora Naukowego Instytutu Medycyny Komórkowej w Kalifornii, tym razem na temat roli substancji naturalnych dla zachowania zdrowia kobiet.
Seminarium ? jak zresztą każde spotkanie z Panią Dr Niedzwiecki ? cieszyło się bardzo dużą frekwencją, szczególnie godny podkreślenia jest fakt, iż przybyło wiele nowych osób, zainteresowanych tak palącym zagadnieniem ? naturalnym zdrowiem. Dlaczego edukacja kobiet w dziedzinie zdrowia jest tak ważna? Ponieważ to właśnie kobiety kształtują nawyki żywieniowe i zdrowotne w rodzinie, to właśnie do kobiet kierowane są reklamy nowoczesnych produktów, które często zagrażają ich zdrowiu (leki hormonalne, preparaty odchudzające), to właśnie rolę kobiety w rodzinie wykorzystuje się promując produkty dla dzieci, czy rodziny (błyskawiczne posiłki, napoje energetyzujące).

I choć zdrowe odżywianie się i zdrowy styl życia są dziś szeroko dyskutowane, jednak niestety większość z nas ? kobiet – ma małą, czy wręcz niedostateczną wiedzę na temat roli naturalnych związków w zachowaniu zdrowia.

A to jest poparte badaniami naukowymi!

Korzystajmy z badań medycyny komórkowej, dzielmy się doświadczeniami i wiedzą z innymi. Tylko w ten sposób uchronimy nasze rodziny przed problemami zdrowotnymi.

Aby otrzymać bezpłatnie materiały informacyjne na temat medycyny komórkowej Dr Ratha proszę podać adres pocztowy bym mógł wysłać deklarację przynależności do Koalicji Dr Ratha
dla Obrony Zdrowia. Jacek Roik, www.roik.pl , tel. 14, 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>