Medycyna komórkowa Dr Ratha- realistyczna szansa w walce z rakiem.

Synergicznie działające naturalne Składniki Odżywcze mogą kontrolować krytyczne etapy rozwoju raka. Badania Medycyny komórkowej udowodniły, że specyficznie dobrany na zasadzie synergii kompleks witamin, aminokwasów, minerałów i naturalnych polifenoli działa efektywnie w jednoczesnym zahamowaniu kluczowych mechanizmów raka.
1. Synergia Składników Odżywczych może zahamować kluczowy mechanizm raka- jego inwazję w organizmie (metastaza).
Wyniki naszych badań opublikowane w „Experimental Lung Research” wykazały, że synergistycznie działający zestaw witamin, aminokwasów, minerałów, polifenoli może skutecznie zahamować przerzuty komórek raka skóry(melanoma) do płuc.
2. Synergia Składników Odżywczych efektywnie zmniejsza wzrost guzów nowotworowych.
Wyniki badań Medycyny Komórkowej wykazały, że rozwój guzów nowotworowych w różnych organach może być znacznie zahamowany przez synergię naturalnych substancji odżywczych. Obecność tych składników w diecie może również zapobiegać rozwojowi raka piersi wywołanego przez chemiczne substancje rakotwórcze.
3. Synergia Składników Odżywczych efektywna przy hamowaniu rozwoju nowych naczyń krwionośnych (angiogeneza).
Wyniki badań Medycyny Komórkowej wykazały, że synergia naturalnych składników odżywczych jest skuteczna w zahamowaniu procesu tworzenia nowych naczyń krwionośnych, niezbędnych do rozwoju i ekspansji raka w organizmie (angiogeneza). Wydzielanie stymulatorów angiogenezy przez komórki raka i komórki towarzyszące jest jest skutecznie obniżone na drodze naturalnej.
4. Synergia Składników Odżywczych może efektywnie wywołać naturalną śmierć komórek rakowych (apoptoza).
Wyniki badań Medycyny Komórkowej wykazały, że zespół witamin, aminokwasów, polifenoli i innych składników odżywczych może stymulować specyficzne procesy biochemiczne w komórkach nowotworowych, które prowadzą do naturalnego zniszczenia tych komórek. Procesy te włączają między innymi aktywację specyficznych genów w jądrze komórek rakowych, odpowiedzialnych za naturalną śmierć komórek.

Zachęcam do zapoznania się z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha- www.dr-rath.com . W tym celu proszę o kontakt, abym mógł poinformować o tym w jaki sposób można otrzymać z Biura Dr Ratha w Warszawie bezpłatne materiały informacyjne, numer członkowski w Koalicji Dr Ratha dla Obrony Zdrowia i jakie rabaty przy zakupie produktów można uzyskać wysyłając wniosek członkowski. Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>