Medycyna komórkowa Dr Ratha- rak płuca. Dziękuję za pomoc w zakupie produktów.

Bardzo dziękuję za pomoc w zakupie produktów leczniczych z Fundacji dra Ratha. Bardzo ważne są informacje , które zamieszcza Pan na swojej stronie internetowej , a najważniejsze , że jest z Panem kontakt.
Serdecznie pozdrawiam: z poważaniem: Anna K.

Na podstawie dotychczasowej wiedzy na temat medycyny komórkowej Dr Ratha zaproponowałem Internautce zastosowanie następujących produktów: Vitacor Plus, EpiQuercican i Dr Raths Phytobiologicals. Mają one za zadanie zahamowanie przerzutów nowotworowych. Oto adres internetowy Katalogu produktów: www.dr-rath.com .

Wszystkim chętnym zapoznania się z zasadami medycyny komórkowej wyśle szereg informacji na ten temat. Ponadto poinformuję w jaki sposób można zapisać się do Koalicji dla Obrony Zdrowia Dr Ratha oraz w jaki sposób nabywa się prawo do zakupu produktów z rabatem. Jacek Roik, tel. 14 , 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>