Medycyna komórkowa Dr Ratha- przełomowy program, który zmieni świat!

Uruchomienie interaktywnego edukacyjnego programu Body XQ: bodyxq.org.
Przełomowy program, który zmieni świat! Wraz z uruchomieniem naszej strony internetowej bodyxq.org oraz darmowych aplikacji App for iOS i Android, oddajemy w Wasze ręce pierwszy na świecie prawdziwie interaktywny program edukacyjny, który pozwoli Wam na podróże wewnątrz organów ciała oraz badanie ich funkcji. Od dzisiaj, przy pomocy tej innowacyjnej strony internetowej i jej aplikacji, ludzie w każdym wieku mogą łatwo zrozumieć funkcje ludzkiego serca – i dzięki powiększeniu badać je aż do poziomu miliardów komórek, z których organy ciała są zbudowane. Możesz także modyfikować ważne czynniki – takie jak niedobór mikroskładników odżywczych – i następnie obserwować ich wpływ na rozwój chorób układu krążenia, takich jak arterioskleroza, nadciśnienie, zawał serca i nierównomierne bicie serca. Używając interaktywnych funkcji BodyXQ, bez trudu zrozumiesz, jak choroby powstają na poziomie komórek oraz poznasz ważne czynniki, które zapewniają im dobre zdrowie i optymalne funkcjonowanie.

Marzenie spełnia się

Czy kiedykolwiek marzyłeś o wirtualnej podróży w Twoim sercu – w tym “motorze” ciała – i badaniu go za pomocą koniuszków Twoich palców?

Albo o obserwowaniu działania serca z wnętrza jego komór?

Albo o przyglądaniu się miliardom komórek tworzących ludzkie serce i tętnice oraz badaniu, jak ich zdrowie wpływa na zdrowie całego układu krążenia?

Przy pomocy BodyXQ możesz robić to wszystko – a nawet więcej.

bodyxq.org.

P.S. udzielam bezpłatnie informacji na temat medycyny komórkowej Dr Ratha , wysyłam bezpłatne informacje pocztą elektroniczną na temat zasad medycyny komórkowej, informuję w jaki sposób nabyć prawo do rabatów 10% lub 20 % przy zakupie produktów Dr Ratha, pomagam bezpłatnie dobrać produkty Dr Ratha w zależności od stanu zdrowia- po przeprowadzonej rozmowie telefonicznej! Jacek Roik, tel. 14 , 655 84 49, 13.00- 14.00 i 19.00- 20.00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>