Medycyna komórkowa Dr Ratha-promocja do 30.06.2013 r. Nowy produkt dla mężczyzn!

Nowość:Phytobiologicals dla mężczyzny! Nowy Program Zdrowia Komórkowego, który w sposób celowy uzupełnia naszą ofertę biologicznie aktywnych składników roślinnych. Charakteryzuje się doborem takich Phytobiologicals, które mają szczególne znaczenie dla metabolizmu mężczyzny w drugiej połowie życia. Dr. Rath PhytoPro M™ jest kombinacją wybranych biologicznie aktywnych ekstraktów roślinnych i zawiera siedem naturalnych związków w określonej ilości, takich jak:

Ekstrakt z korzenia pokrzywy
Ekstrakt owocu granatu
Ekstrakt z pestek dyni
Likopen ( z ekstraktu pomidorów )
Ekstrakt z palmy sabalowej
Beta-sitosterol ( z szyszek pinii )
Genisteina ( ze strąków perełkowca japońskiego )

Dr. Rath PhytoPro M™ jest wegetariańską formułą w formie kapsułek wykonanych z hypromelozy ( pochodnej roślinnej substancji włóknistej celulozy )

Mamy nadzieję, że nasz nowy Phytobiologicals będzie bogatym uzupełnieniem codziennej diety dla mężczyzn.

Zamów już i skorzystaj z oferty specjalnej! 1 opakowanie zawierające 120 kapsułek roślinnych (2×2 dziennie) w promocji kosztuje 32,20 Euro zamiast 35,80 Euro.

W sprawie zakupu produktu proszę o kontakt! Udzielam również informacji w jaki sposób zapisać się do Koalicji Dr Ratha i zapoznać się z zasadami medycyny komórkowej ;Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49, 13.00- 14.00- 19.00- 20.00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>