Medycyna komórkowa Dr Ratha- produkt niespodzianka: Dr Rath VitaKids!

Szanowni Państwo,

zbliżają się najpiękniejsze święta w roku ? Święta Wielkanocne.
Z tej okazji życzymy Państwu zdrowych, radosnych, rodzinnych Świąt i wszystkiego najlepszego.

Wraz z wiosną przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę – nowy Program Zdrowia Komórkowego – Dr Rath VitaKids? – dla tych, którzy chcą jeszcze więcej, dla najmłodszych i tych starszych. Jedyny produkt w naszej ofercie, który powstał na bazie znanego już Vitacor Plus?, ale w zupełnie innej formie – tabletek do ssania o smaku czekoladowym.

Dr Rath VitaKids? nie tylko naturalnie wspiera procesy rozwoju, witalność i dobre samopoczucie, ale jest równocześnie suplementem diety, który świetnie smakuje. Cała Wasza rodzina będzie z pewnością zachwycona naturalnym czekoladowym smakiem.

Dr. Rath VitaKids? stanowi uzupełnienie diety dla najmłodszych i doskonale pasuje do wielkanocnego koszyka ze słodyczami.

Tabletki te można bez problemu rozgryźć, co stanowi również ułatwienie dla osób mających trudności z połykaniem dużych tabletek witaminowych.

Nasz nowy produkt Dr. Rath VitaKids? już w sprzedaży.

Z życzeniami zdrowia
Dr. Rath Health Programs B.V.

——————————————————————————————

W sprawie zapisania się do Koalicji dla Zdrowia  Dr Ratha  celem uzyskania      bezpłatnych informacji o zasadach   medycyny komórkowej, Katalogu Produktów oraz zniżki cenowej przy zakupie produktów proszę podać adres pocztowy i telefon kontaktowy: roik@roik.pl, tel. 14, 655 84 49, Jacek Roik.

———————————————————————————————

Przypominamy również o promocji cenowej – Dr Rath Omega E – kapsułki z olejem rybim – do końca kwietnia 2011 cena za opakowanie produktu – 12 euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>