Medycyna komórkowa Dr Ratha: potrzebuję produkt o nazwie Prolysin C. Jak go kupić?.

Witam,potrzebuję ProLysinC, w jaki sposób mogę kupić najtaniej i oryginalny produkt? Ile kosztuje ten preparat oraz ile kosztuje Vitacor Plus? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź! Dorota.
Mogę pomóc w zrealizowaniu zamówienia, proszę podać adres pocztowy oraz telefon kontaktowy! Prolysin C kosztuje 22,50 Euro, Vitacor Plus kosztuje 37,80 Euro. Nie ma potrzeby dokonywania wcześniejszej wpłaty pieniędzy. Zawartość w opakowaniu obu produktów to 90 tabletek, przy zażywaniu 3×1 tabletka dziennie, każde opakowanie  wystarcza na 1 miesiąc. Płatność przy odbiorze przesyłki bezpośrednio z Firmy Dr Ratha.
W paczce będzie rachunek a płaci się w złotówkach według przelicznika kursu euro w dniu zamówienia. Najlepiej jednak zapisać się do Koalicji dla Zdrowia Dr Ratha i uzyskać status „Konsultanta”, by mieć możliwość zakupu produktów ze zniżką! I w tym przypadku wyślę każdemu Internaucie, chcącemu się zainteresować zasadami medycyny komórkowej deklarację członkoską. Po wypełnieniu takiego dokumentu należy go wysłać do Biura Dr Ratha w Warszawie. Jacek Roik, roik@roik.pl, tel. 14, 655 84 49.

ProLysinC
dla wspomagania tkanki łącznej

ProLysinC? jest dietetycznym środkiem odżywczym uzupełniającym codzienna dietę w składniki pozytywnie wpływające na przebieg syntezy i stabilność tkanki łącznej.
Właściwości Formuły:

Czy wiesz, że trzecią część białek w naszym ciele stanowią molekuły kolagenu? Czy wiesz, że jedną z przyczyn nieprawidłowej funkcji poszczególnych organów, a w szczególności naczyń krwionośnych jest nieprawidłowa funkcja lub struktura kolagenu w organizmie?

Kolagen jest głównym składnikiem tkanki łącznej, służy do budowy naczyń krwionośnych, tkanki kostnej, chrzęstnej i skóry. Tworzy „biologiczną siatkę” pełniącą funkcje strukturalne, chroniące i wzmacniające dla komórek, tkanek i organów.

ProLysinC? zawiera synergiczną kombinację trzech ważnych składników odżywczych, niezbędnych do syntezy i utrzymania stabilnej tkanki łącznej.

Witamina C jest dla organizmu niezastąpiona przy produkcji kolagenu. Czy wiesz, że organizm ludzki nie produkuje własnej witaminy C, a jedynym jej źródłem jest codzienna dieta?

Spośród wszystkich aminokwasów odpowiedzialnych za tworzenie kolagenu, szczególną rolę odgrywają: lizyna i prolina. Stanowią one podstawowe składniki strukturalne kolagenu. Włókna kolagenu są z kolei warunkiem prawidłowej budowy i stabilności tkanki łącznej. Za tworzenie biologicznej siatki włókien kolagenowych, utrzymanie jej elastyczności i trwałości odpowiedzialna jest miedź.

Lizyna jest aminokwasem egzogennym – tzn. takim, który nie jest produkowany i regenerowany we własnym organizmie i musi zostać dostarczony wraz z pożywieniem. W przypadku lizyny samo pożywienia niestety nie wystarcza, ponieważ większość produktów spożywczych nie zawiera jej wcale, lub w niewystarczających ilościach. Aminokwasem endogennym jest prolina – wytwarzana w organizmie, jednak często w ilościach niewystarczających na pokrycie potrzeb.

ProLysinC? jest programem komórkowych składników odżywczych, niezbędnych do tworzenia i utrzymania stabilnej tkanki łącznej, który wraz z Formułą podstawową Vitacor Plus? i Formułami uzupełniającymi stanowi warunek zdrowej funkcji komórek.
Sposób użycia:

U dorosłych zaleca się spożywanie dziennej dawki ProLysinC? razem z posiłkami, popijając płynami. W ten sposób składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane i ich ilość we krwi może być utrzymywana na równym poziomie w ciągu dnia.
Dawkowanie:

dorośli:
3 x dziennie 1 tabl.

Opakowanie zawiera 90 tabletek
1 tabletka zawiera:
witamina C 300 mg
L-prolina 150 mg
L-lizyna 300 mg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>