Medycyna komórkowa Dr Ratha- pomogę zostać Konsultantem Koalicji Dr Ratha! Czekam na zgłoszenia!

Istnieje pilna potrzeba szerzenia informacji na temat zasad medycyny  komórkowej Dr Ratha! Dr Rath twierdzi, że wieloletnie braki w codziennym dostarczaniu pełnego zestawu składników odżywczych do miliardów komórek naszego organizmu, prowadzą do zakłóceń w jego funkcjonowaniu a to prowadzi do wielu chorób cywilizacyjnych! Zapoznanie się z działaniem Programem Zdrowia Komórkowego Dr Ratha daje nam możliwości zapobiegania tej pladze! Internautów, którzy chcą pomóc Sobie i Innym proszę o kontakt telefoniczny: 14, 655 84 49, 13.00- 15.00 lub 19.00- 20.00. Wyjaśnię zasady działalności konsultanckiej , wyślę drogą elektroniczną niezbędne materiały informacyjne, wniosek o członkostwo jako konsultant oraz kurs podstawowy do wypełnienia. We wszystkim pomogę! Bezpłatnie!  Opracowane przez Instytut Medycyny Komórkowej Dr Ratha w Kalifornii suplementy diety gwarantują w długofalowym stosowaniu uzupełnienie niedoborów w naszych komórkach a tym samym powrót do zdrowia!  Jacek Roik.

5 myśli nt. „Medycyna komórkowa Dr Ratha- pomogę zostać Konsultantem Koalicji Dr Ratha! Czekam na zgłoszenia!

 1. Proszę o nadesłanie materiałów dotyczących „popularnych” chorób cywilizacyjnych ich przyczyn i sposobów likwidacji wg medycyny komórkowej dr Ratha oraz informacji potrzebnych do zostania konsultantem. Jest olbrzymie zapotrzebowanie na tę wiedzę, bowiem ludzie, jak to stado lemingów pędzą na krawędź przepaści nie rozumiejąc, że są na skraj pędzeni przez interesy koncernów farmaceutycznych, ich zarządy, właścicieli i mocodawców.

 2. Proszę przesłać materiały. Sam jestem zainteresowany spożyciem witamin Ratha… szczególnie te które poprawiają morfologię i wyniki krwi (za wysoki poziom białych krwinek).
  Pozdrawiam Doktorze!

 3. Dwukrotne próby opublikowania w „Jedynce” swojej wypowiedzi w sprawie marcowych założeń o systemie dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych, zostały odrzucone. Jako członek Koalicji Dr Ratha czuję się zobowiązany przedstawiać swój punkt widzenia na organizację służby zdrowia w Polsce. Poniżej pragnę podzielić się z Państwem treścią swojej wypowiedzi:
  „Każdy scentralizowany system leczenia chorób jest bardzo wygodny dla lobbystów farmaceutycznych. Powołanie np. gminnych ośrodków zapobiegania chorobom cywilizacyjymm na czele z Gminnym Lekarzem Rodzinnym skutecznie utrudni zapędy korupcyjne tychże lobbystów i umożliwi, za zaoszczędzone pieniądze, szybszy rozwój medycyny naturalnej (ekologicznej, komórkowej, biologicznej, optymalnej, ziołoleczniczej, itp.).
  Ideał – jedna, maksymalnie dwie wizyty u lekarza w ciągu życia (dr Kwaśniewski) byłby celem tych działań organizacyjnych. Przykłady osób dożywających wieku zaprogramowanego w genach można spotkać w naszym życiu codziennym.
  Wynagrodzenie lekarzy rodzinnych, z zaoszczędzonych pieniędzy, powinny być odwrotnie proporcjonalne do ilości zachorowań na terenie jego działania”.
  Z dostępnych mi danych wiadomo, że zbliżony system ochrony zdrowia funkcjonował (nie wiem czy jeszcze funkcjonuje) w Chinach.
  W związku z powyższym mam podstawy do stwierdzenia, że w Polsce istnieje cenzura medyczna, uniemożliwiająca dyskusję nad optymalnym modelem ochrony zdrowia w Polsce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>