Medycyna komórkowa Dr Ratha: Po wykładzie Dr Aleksandry Niedzwiecki w Tarnowie- wrażenia Słuchaczki.

Gdy dowiedziałam się o wykładzie na temat Medycyny Komórkowej, który miał być prowadzony przez samą Dr Aleksandrę Niedźwiecki, natychmiast zdecydowałam, aby nie tylko udać się na wykład, ale również by rozpowszechnić to wydarzenie.
O medycynie komórkowej dowiedziałam się parę miesięcy wcześniej, i śledziłam na bieżąco wyniki badań oraz pojawiające się w internecie informacje, oraz pliki video. Zarówno ekipa organizacyjna z Warszawy, Holandii i Tarnowa, jak również sama pani Doktor okazali się przemiłymi i życzliwymi ludźmi, co spowodowało, że nie mam żadnych wątpliwości co do celu całej inicjatywy.  A cel jest jeden – aby ludzie przestali cierpieć z powodu chorób, zwłaszcza nowotworów – wzajemna pomoc i tworzenie przyjaźni, poprawa jakości życia KAŻDEGO człowieka w zdrowiu fizycznym oraz interpersonalnym.
Wykład sam w sobie zawierał niezliczoną ilość informacji: jak rozwija się choroba nowotworowa, jakie są jej PRZYCZYNY (a nie skutki, o których większość publikacji naukowych donosi mówiąc, że odkryto KOLEJNĄ „przyczynę” powstawania danego raka – bzdury..!), oraz jak zapobiegać i leczyć nowotwory.

Bardzo istotne jest uwzględnienie informacji dotyczących obecnego stanowiska przemysłu farmaceutycznego – DLACZEGO BRAKUJE LEKÓW DO CHEMOTERAPII… i jaki biznes jest robiony na chorobie ludzi… Mam nadzieję, że pobudzi to do samodzielnego myślenia – żadna chemia nie jest w stanie wyleczyć do końca bez masakrycznych skutków ubocznych… zrobi to tylko… NATURA.

Propagowanie powrotu do natury stało się moją dewizą życiową w tamtym roku, ponieważ moja wszelaka wiedza chemiczna, biologiczna, genetyczna, socjologiczna, psychologiczna… pozwoliła mi dostrzec ten jeden uniwersalny wniosek.
Natura stworzyła wszystko co doskonałe, możemy z tego jedynie korzystać… a nie „ulepszać” rujnując doskonałą wartość per se.

Dlatego GMO z ograniczoną ilością mikroelementów powinno być zakazane wszędzie – gdyby wszyscy żywili się tylko i wyłącznie roślinami modyfikowanymi genetycznie, nowotwory szerzyłyby się jak nigdy dotąd!!! GMO ogranicza dostęp do mikroelementów, których DEFICYT jest przyczyną chorób!!!

W trakcie całego wydarzenia można było dostać bezpłatnie płytę DVD zawierająca tę samo wersję wykładu – która również dostępna jest w internecie, dlatego nie ma mowy tutaj o jakimkolwiek biznesie.

Fundacja Zdrowia Dr Rath’a jest organizacją NON-PROFIT.
Wszelkie zyski ze sprzedaży książek bądź zdrowotnych mieszanek mikroelementów mają na celu rozpowszechnianie wiedzy o naturalnej prewencji jak i wygranej z nowotworem (oraz innymi chorobami…), oraz wkład finansowy na dalsze badania, tworzenia odpowiednich dawek synergistycznych dla danych dolegliwości.

Wystarczył mi zaledwie 1 dzień spędzony z ekipą Fundacji, by przekonać się o dobroczynnym celu działania całej inicjatywy.

Wyrażam jednocześnie wielki podziw dla stanowiska zarówno Dr Rath’a jak i Dr Niedźwiecki za brak obaw przed stawianiem oporu manipulacji mafii globalnej mającej na celu jedynie zyski pod fałszywą przykrywką działań na naszą korzyść… m.in. chemioterapie…

Dziękuję Panu Dr Roikowi za wdrożenie mnie do ekipy Fundacji oraz za wspaniałą postawę przez te wszystkie lata wstecz, o których właśnie mam okazję się dowiadywać (historie rodzinne).

Cieszę się, że są na świecie ludzie, którzy potrafią propagować swoje własne wnioski mimo krytyki tłumu, bez strachu przed opinią innych – tak ja już robię od niedawna, i nie zamierzam nigdy przestać.

Tu chodzi o wolność, zdrowie fizyczne, i zdrowe stosunki społeczne – bez strachu o przyszłość!!! Aby pieniądze nie warunkowały naszego szczęścia, ale byśmy sami to robili, mając pieniądze jako jedne ze źródeł życia w obfitości. W tym momencie wiekszosc ludzi wydaje grube pieniadze na leki… Zapożyczają się, stają się niewolnikami w pewnym… ogromnym sensie…

Medycyna Komórkowa otwiera nie tylko oczy, ale również poziom postrzegania manipulacji historii świata! I to, jaki wpływ miał pieniądz…

KONIEC – manipulacja finansowa nie będzie miała więcej miejsca, jesli MY, LUDZIE, przestaniemy chorować, będziemy silniejsi psychicznie i fizycznie, i stworzymy: zespół ludzi wzajemnego szacunku co do indywidualności KAŻDEGO osobnika :)

Pozdrawiam serdecznie,
Agata Stajuda
inż. biotechnologii
1st class BSc (Hons) in Biomedical Science
Specjalizacja: dziedzina niekodujących RNA – zwłaszcza microRNA, i ich wpływ na wzory ekspresji genów (którymi można ŚWIADOMIE sterować… )

P.S. Dowód na moje osiągnięcia naukowe i umiejętność analitycznego biologicznego myślenia: Macias,S., Plass,M., Stajuda,A., Michlewski,G., Eyras,E. and Cáceres,J.F. (2012) DGCR8 HITS-CLIP reveals novel cellular functions for the microprocessor. Nat. Struct. Mol. Biol, in press.

 

W sprawie zapisu do Koalicji dla Obrony Zdrowia Dr Ratha i poznania zasad medycyny komórkowej prosze pisac lub telefonować : www.roik.pl , tel. 14, 65 84 49.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>