Medycyna komórkowa Dr Ratha: Osteoforte™ – Program uzupełniający dla zachowania budowy i funkcji kości! Promocja do 01.12.2013 r.

Teraz jeszcze lepsza synergia: Osteoforte™ – Program uzupełniający dla zachowania budowy i funkcji kości. Drodzy Użytkownicy Programów Zdrowia Komórkowego Dr Ratha, Szanowni Państwo! W ciągu ostatnich kilku lat badania medycyny komórkowej, jak również ogólne badania nad naturalnymi terapiami, rozwijają się sukcesywnie i przynoszą coraz to nowe odkrycia naukowe. Jednym z naszych zadań jest konsekwentne branie tych wyników pod uwagę i udostępnianie ich Państwu w postaci nowych formuł Programów Zdrowia Komórkowego. Wielu użytkowników korzysta już praktycznie z wiedzy zdobytej dzięki naukowym badaniom medycyny komórkowej.

Dzięki wynikom badań naukowych nad zachowaniem i metabolizmem kości i tkanki kostnej możemy zaoferować Państwu już wkrótce program uzupełniający Osteoforte™ o rozszerzonej synergii składników.

Komórkowe mikroskładniki odżywcze, na które zdecydowaliśmy się na podstawie wyników badań, optymalnie uzupełniają znaną już synergię i wzbogacają program Osteoforte™ o składniki ważne dla zachowania i zdrowej funkcji kości:

Podwyższona zawartość witaminy D, dla jeszcze lepszego wchłaniania i wykorzystania wapnia pokarmowego.
Witamina K2 w formie wysokiej jakości Menachinonu-7, dla procesów mineralizacji i zachowania kości.
Cynk w formie łatwo dostępnego w procesach metabolicznych cytrynianu, krzem ze skrzypu polnego, jak również jod z morskich alg wnoszą dalszy wkład w zachowanie naturalnego zdrowia kości.

Osteoforte™ z rozszerzoną synergią będzie dostępny od 1 października 2013 r. w ofercie programowej Dr Ratha i zastąpi dotychczasowy „stary” program. Cena zakupu „nowego” Osteoforte wynosi 28,90 Euro.

Jako małe podziękowanie za Państwa pracę, oferujemy produkt w promocyjnej cenie – 25,20 Euro. Oferta ważna będzie do 1 grudnia 2013 r.

Jak zamówić w/w produkt?  Proszę o kontakt telefoniczny: tel. 14, 655 84 49 , 13.00- 14.00 lub 19.00- 20.00  lub przez pocztę elektroniczną : roik@roik.pl .

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>