Medycyna komórkowa Dr Ratha- nowy kierunek w medycynie.

Witam Panie Doktorze! Dziękuję bardzo za wszystkie przesyłki na temat tego nowego kierunku w medycynie.
Te wszystkie produkty medycyny komórkowej na pewno będą przeciwstawną alternatywą dla Koncernów Farmaceutycznych, które z chęci zysku nastawione są tylko na podtrzymywanie chorób, a nie na ich zwalczanie.  Wybrałem sobie parę produktów, ale nie wyczytałem tu czy można to zamówić przez internet, bo nie mam drukarki do wydrukowania formularza do zamówienia. Jeśli można kupować te produkty ze zniżką, to proszę o przysłanie mi takiego wniosku.
Pozdrawiam i z poważaniem B. M.

Szanowny Panie! Wypełnienie wniosku członkowskiego (wniosek jest bezpłatny!) skutkuje możliwością zakupu produktów Dr Ratha z rabatem co najmniej 10 procent - www.dr-rath.com . Otrzymuje się z Biura DR Ratha z Warszawy również numer członkowski, który jest potrzebny przy składaniu zamówień. Ponadto Biuro w takim przypadku wysyła bezpłatne materiały informacyjne na temat medycyny komórkowej. Proszę Internautów o podawanie adresów pocztowych bym mógł każdemu wysłać wniosek. Jacek Roik, www.roik.pl , tel. 14, 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>