Medycyna komórkowa Dr Ratha- nowe spojrzenie na choroby serca i układu krążenia. Warto zastosować produkty Dr Ratha.

Najlepszym sposobem zmniejszenia śmiertelności z powodu zawału serca jest znalezienie i wyeliminowanie powodu tej choroby. Dzisiaj jest to możliwe dzięki odkryciom Dr Ratha, które wskazują, że główną przyczyną ataków serca i zawałów jest podobnie jak w szkorbucie, niedobór witaminy C w komórkach budujących ściany naczyń krwionośnych. Szkorbut jest konsekwencją całkowitego braku witaminy C i objawia się w ciągu kilku miesięcy, podczas gdy tworzenie złogów miażdżycowych rozwija się powoli w ciągu dziesiątek lat jako wynik chronicznego niedoboru tej witaminy i innych mikroelementów w naszej diecie. Następstwem długotrwałego niedoboru witamin i niewydolnej funkcji komórek budujących nasze naczynia krwionośne są rysy i uszkodzenia ścian arterii, a w konsekwencji odkładanie się tzw. substancji naprawczych: pokładów tłuszczowych, szczególnie bogatych w cholesterol. W ten sposób otwiera się droga do tworzenia skomplikowanych złogów miażdżycowych ? przyczyny zawałów serca.

Medycyna komórkowa stawia wyzwanie powszechnie promowanej opinii na mechaniczne obniżanie poziomu cholesterolu we krwi przy pomocy środków farmaceutycznych. Wysoka produkcja cholesterolu w wątrobie nie jest motorem inicjującym odkładanie się złogów miażdżycowych. To niestabilność naczyń krwionośnych wywołana długotrwałym brakiem witamin inicjuje potrzebę ich naturalnej ?reperacji?, która jest dokonywana przez zwiększone odkładanie się cholesterolu w miejscach osłabionych. W związku z tym produkcja cholesterolu w wątrobie się zwiększa.

Podstawowe badania naukowe Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha w Kalifornii udowadniają jak synergia niezbędnych składników odżywczych może aktywnie przeciwdziałać powstawaniu uszkodzeń ścian naczyń, a tym samym zapobiegać chorobom serca. Przeprowadzone w ich następstwie badania kliniczne nad różnymi postaciami chorób serca, tak jak niewydolność serca, arytmia, wysokie ciśnienie tętnicze czy komplikacje cukrzycy potwierdzają słuszność tego kierunku.

P.s. Zachęcam do zapoznania się z zasadami medycyny komórkowej DR Ratha. W tym celu proszę podać adres pocztowy bym mógł wysłać deklarację przynależności do Koalicji Dr Ratha dla Obrony Zdrowia. Po jej wypełnieniu odsyłamy dokument do Biura Dr Ratha w Warszawie. Nabywamy wtedy możliwość zakupu produktów Dr Ratha z rabatem 20 % (do końca lutego 2012 r.), www.dr-rath.com , otrzymujemy nr członkowski oraz bezpłatne materiały informacyjne. Jacek Roik, tel. 14 , 655 84 49, www.roik.pl

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>