Medycyna komórkowa Dr Ratha- Moja Żona jest po chemioterapii i radioterapii z powodu raka piersi.

Panie doktorze! Moja zona jest po mastektomii piersi oraz częściowym usunięciu węzłów chłonnych ( grudzień 2012 r). Przeszła chemioterapię oraz radioterapię. Aktualnie leczona Zoladexem 3,6 mg ( forma zastrzyk cykl 28 dniowy) oraz Letromedakiem 2,5 mg Równolegle stara się wspomagać, jak tylko może stosując odpowiednie żywienie eliminujące mięso,cukier,białą mąkę o alkoholu nie wspominając. Wspomaga także organizm suplementami diety typu spirulina 500 , acerola ,olej lniany,siemię lniane+ zioła, sok z pokrzywy.

Stosuje rownież BioBran.Wyniki na obecną chwilę wydają się dobre ,markery w normie Brak przerzutów.Żona jest pod kontrolą hematologa z racji obniżonego (ponoć naturalnie) poziomu leukocytów tzw leukopenia ( wynik przed choroba to ok 3) ,ostatnie wyniki po chemioterapii i radioterapii to 1,7 w czasie chemioterapii poniżej 1 i gorzej (stosowano neupogen). Żona miała w przeszłosci diagnozowaną boreliozę co pewnie nie było bez wpływu na obniżony poziom leukocytów (ból stawów) p dr hematolog wdrożyła sterydy ,ból stawów ustąpił poziom leukocytów podniósł się (ostanie badanie 2,2).

Interesuje mnie bardzo medycyna komórkowa dr Ratha sporo czytam na ten temat i wydaje mi się ,iż jest to prawidłowa droga leczenia a bardziej precyzyjnie ,zapobiegania różnego rodzaju schorzeniom typu nowotwory np Trudny to temat dla lekarzy medycyny(…) Żona posiłkuje się fachową poradą Pani Doktor z hospicjum stad m.inn. BioBran ,algi,sok z pokrzywy olej lniany etc etc Chciałbym wejść głębiej w zagadnienie stad też mój mail do pana doktora bo jest pan jedyną osobą z kręgów medycznych jakie ja znam, która stara się propagować dzieło dr Ratha.Pytanie moje jest wiec oczywiste, co według pana byłoby celowe,zalecane w w/w przypadku dla mojej zony ? Jakie specyfiki dr Ratha należałoby wdrożyć? Bardzo chętnie skorzystam z pańskich porad!
Pozdrawiam serdecznie: L.W.

Szanowny Panie !

Jest możliwość wybrania 3 produktów Dr Ratha, które mają za zadanie zahamować przerzuty nowotworowe. Można je stosować w czasie chemio- i radioterapii. Oczywiście Panu i każdemu Internacie wyślę stosowne informacje na temat zasad medycyny komórkowej , internetowy katalog produktów , cennik . Udzielam też bezpłatnie porad co do wyboru produktów odnośnie aktualnego stanu zdrowia. Z poważaniem: Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49, 13.00- 15.00 lub 19.00- 20.00

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>