Medycyna komórkowa Dr Ratha- listy od Pacjentów, tym razem o arytmii serca.

W książce pod tytułem” Zdrowie!Naturalnie!” – relacje pacjentów,  wydanej przez Fundację Zdrowie dr Ratha,  zacytuję fragment listu od Jadwigi i Wiesława Staniszewskich z Polski. „Moja żona leczyła się cztery lata na arytmię u różnych lekarzy, którzy tylko zmieniali leki, lecz efektów nie było żadnych.Wręcz przeciwnie, stan pogarszał. Napadowe ataki arytmii były coraz częstsze. Musze powiedzieć, że moja żona bardzo sceptycznie patrzyła na moje poczynania związane z wdrażaniem Pańskiej metody, lecz jej efekty były poza wszelką dyskusją. W związku z tym moja żona również zdecydowała się na przyjmowanie zestawu składników odżywczych. Trwa to już cztery tygodnie a efekty są wprost rewelacyjne na tyle, że żona już sama może pójść na zakupy, gdzie przedtem było to niemożliwe. Obecnie ze sceptyczki stała się największa orędowniczką Pańskich metod dbania o zdrowie. Dziękujemy Panu w imieniu własnym oraz tych pacjentów, którzy już korzystają z Pańskich odkryć, jak również tych, którzy będą korzystać z Pańskich najlepszych na świecie metod”.

UWAGA! Obowiązuje elementarna zasada: komórkowe składniki odżywcze należy przyjmować dodatkowo do przepisanych leków,a leki redukować lub odstawiać tylko po konsultacji z lekarzem. Większość lekarzy jest nastawiona pozytywnie do uzupełniania diety witaminami. Prosimy porozmawiać z lekarzem o Państwa decyzji i ewentualnie wskazać mu opracowania naukowe. www.dr-rath-foundation.org/studien (w języku niemieckim).

Jeżeli ktoś z Internautów chciałby zapoznać się z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha, proszę przysłać adres pocztowy, bym mógł wysłać deklarację przynależności do Koalicji Dr Ratha.
Jacek Roik, roik@roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>