Medycyna komórkowa Dr Ratha- listy od Internautów w sprawie konsultacji.

Szanowny Panie Doktorze! Dziś znalazłam Pana stronę w internecie i postanowiłam, że poproszę o konsultację. Mój 23 letni syn zachorował w lutym bieżącego roku na chłoniaka nieziarniczego z komórek B o dużym stopniu złośliwości. Obecnie leczony jest chemioterapią uwzględniającą następujące leki: Mabthera, Winkrystyna, Doxorubicyna, Cyklofososfamid, oraz leki uzupełniające np. Atossa, pyralgina, encorton. Ponieważ zetknęłam się z suplementami dr Ratha i byłam w marcu lub kwietniu na spotkaniu z dr Niedźwiecki wspieram kurację syna suplementami EpiQuercian, Vitacor Plus i Licyn. Bardzo przekonała mnie medycyna komórkowa, gdyż sama z wykształcenia jestem biologiem, jednak czasem nachodzą mnie wątpliwości (pewnie jak każdą mamę w mojej sytuacji) czy podawane suplementy są dobrym pomysłem. Lekarze z którymi współpracuję nie mają wiedzy na temat suplementów dr. Ratha, a Pan Doktor ją ma i to właśnie skłoniło mnie do tego listu. Będę wdzięczna za odpowiedź i opinię Szanownego Pana Doktora.

Z wyrazami szacunku E.B.

Szanowna Pani !

Ja też słuchałem wykładu w Tarnowie Dr Aleksandry Niedzwiecki- Dyrektor Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha. Pani Dr swój wykład oparła na wynikach badań z Instytucji którą kieruje. Mnie również przekonała! Uważam, że stosowanie produktów Dr Ratha- www.dr-rath.com w przypadku Pani Syna ma sens. Medycyna komórkowa „zniża się” do poziomu miliardów komórek w naszym organizmie bo od ich funkcjonowania zależy nasze zdrowie. Instytut ma wyniki badań, które potwierdzają, że zestaw niektórych produktów takich jak: Vitacor Plus, EpiQuercican czy Dr Raths Phytobiologicals może zahamować przerzuty nowotworowe! Nie oznacza to, że zalecenia oficjalnej medycyny trzeba całkowicie odrzucić!

Jacek Roik, www.roik.pl , tel. 14 , 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>