Medycyna komórkowa Dr Ratha- Lensivit dla oczu i procesu widzenia.

Lensivit?

Lensivit

dla oczu i procesu widzenia

Lensivit? jest dietetycznym środkiem odżywczym uzupełniającym codzienną dietę w witaminy i inne składniki odżywcze, wspomagające funkcję oczu na poziomie komórkowym.

Właściwości Formuły:

Celem zachowania prawidłowej funkcji wzroku, w organizmie wzrasta zapotrzebowanie na specyficzne komórkowe składniki odżywcze. Lensivit? zawiera kombinację synergicznie dobranych witamin, minerałów i innych mikroelementów, które wspomagają już na poziomie komórkowym najważniejsze aspekty zachowania zdrowych oczu.

Lensivit? zawiera w składzie między innymi aminokwasy: argininę i cysteinę, witaminę E i witaminę C. Te składniki wspomagają skurcz i rozkurcz mięśni rzęskowych oraz elastyczność i strukturę unaczynienia gałki ocznej. W ten sposób poprawia się ukrwienie, a tym samym zwiększa się ochrona przed starzeniam gałki ocznej już na poziomie komórkowym.

Witaminy i określone karotenoidy są niezbędne dla zachowania dobrego wzroku. Składniki odżywcze: luteina i zeaxantyna, należące do grupy karotenoidów spotkać można przede wszystkim w dużych ilościach w siatkówce oka.

Siatkówka oka magazynuje też odpowiedzialny za widzenie w ciemnościach beta-karoten, który w miarę potrzeb organizmu przekształcony zostaje w witaminę A. Kombinacja różnych karotenoidów i bioflawonoidów wspomaga komórki nabłonka siatkówki i plamkę żółtą, tym samym przyczyniając się do wywołania jak najostrzejszego wrażenia wzrokowego.

Witamina A, witamina C, witamina E, kwas liponowy, cysteina, karotenoidy i bioflawonoidy wpływają na funkcje ochronne oczu przed wpływem promieniowania UV oraz zanieczyszczenia środowiska.

Lensivit? jest programem komórkowych składników odżywczych, który wraz z Formułą podstawową Vitacor Plus? wywiera znaczący wpływ na:

  • wspomaganie funkcji oczu
  • ochronę przed oksydacyjnym stresem
  • wspomaganie funkcji widzenia starzejących się oczu

U dorosłych zaleca się przyjmowanie dziennej dawki Lensivit? wraz z posiłkami, popijając płynami. W ten sposób składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane i ich ilość we krwi może być utrzymywana na równym poziomie w ciągu dnia.

Dawkowanie:

dorośli:
2 x dziennie 1 kapsułka

Opakowanie zawiera 60 kapsułek

1 kapsułka zawierają:

witamina C81,3 mg
z tego palmitynian askorbylu6,3 mg
witamina A (beta-karoten)100 mcgRE
witamina E22,6 mg
polifenole (pestki winogron)50 mg
L-arginina40 mg
L-cysteina9,5 mg
alfa kwas liponowy5 mg
luteina1,5 mg
mieszanka karotenów25 mcg

?W sprawie zamawiania produktów Dr Ratha, zapisywania się do Koalicji dla Zdrowia Dr Ratha, jak uzyskać zniżkę na zakup produktów ? proszę o listy : roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49, 19.00- 21.00 , Jacek Roik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>