Medycyna komórkowa Dr Ratha: komórkowe składniki odżywcze w procesach metabolicznych związanych z rozwojem raka.

Witamina C: jako niezbędna do syntezy kolagenu wpływa na zwiększenie stabilności tkanki łącznej, krytycznej dla powstrzymania rozsiewu komórek raka w tkankach. Badania w Narodowym Instytucie Zdrowia USA (NIH) potwierdziły, że witamina C w dużych dawkach może eliminować komórki rakowe nie uszkadzając przy tym zdrowych komórek.
Lizyna i prolina: to naturalne aminokwasy ważne jako materiał budulcowy cząsteczek kolagenu, odpowiadają za stabilność tkanki łącznej. Lizyna jest także inhibitorem enzymów trawiących kolagen, przez co ma wpływ na ograniczenie rozprzestrzeniania się komórek rakowych w tkance. Oto dalsze składniki odżywcze biorące udział w procesach metabolicznych związanych z rozwojem raka….

Polifenole: to naturalne składniki roślin (bogate źródło to zielona herbat) o silnych właściwościach jako przeciwutleniacze, inhibitory enzymów trawiących kolagen i wykazujące wiele innych działań przeciwrakowych.
N-acetylo-cysteina (NAC): to naturalna pochodna aminokwasu cysteiny niezbędnego do syntezy glutationu, ważnego przeciwutleniacza.
Arginina: aminokwas niezbędny do optymalnej funkcji systemu immunologicznego i ograniczenia wzrostu komórek rakowych.
Selen: jest ważnym składnikiem dla funkcji systemu immunologicznego i ochrony komórek przed toksynami. Jest on ważny dla hamowania wzrostu komórek guza.

Zachęcam do zapoznania się z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha! W tym celu proszę podać swój adres pocztowy i telefon kontaktowy (najlepiej stacjonarny). Każdemu Internaucie wyślę deklarację członkowską, która po wypełnieniu należy odesłać do Przedstawicielstwa Dr Ratha w Warszawie. Deklaracje są bezpłatne i nie obowiązują do niczego- dają tylko możliwość zakupu produktów Dr Ratha po niższych cenach! Stosowanie produktów z medycyny komórkowej Dr Ratha należy przyjmować dodatkowo do przepisanych przez lekarza leków! Redukować leki tylko za zgodą lekarza leczącego!
Jacek Roik, roik@roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>