Medycyna komórkowa Dr Ratha- jakie książki będzie można kupić w Tarnowie w dniu 25.05.2012 r., przed wykładem Dr Aleksandry Niedzwiecki.

Polka, światowej sławy Naukowiec wygłosi w moim rodzinnym mieście wykład pod tytułem ” Przełom w badaniach nad naturalną kontrolą raka- Świat wolny od raka jest możliwy”. W marcu b.r. Dr Aleksandra Niedzwiecki gościła we Wrocławiu i w Kwidzynie – www.dr-rath-koalicja.pl, gdzie Jej wykładu słuchały setki ludzi! Mam nadzieję, ze w Tarnowie będzie podobnie i aula w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej przy ul. Mickiewicza 8, w Tarnowie o godzinie 17.00, zapełni się w całości! Przed wykładem i po wykładzie będzie można zakupić następujące książki:
Dr med. Matthias Rath- ” Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca…tylko my ludzie”,
Dr med. Matthias Rath, Dr Aleksandra Niedzwiecki- „Zwycięstwo nad rakiem!”-część I, część druga i „Dowody”- cześć trzecia.
Zgłoszenia udziału w wykładzie proszę nadsyłać na adres poczty elektronicznej: www.roik.pl, lub telefonicznie (19.00- 21.00) 14, 655 84 49……

W sprawie zapisania się do Koalicji dla Obrony Zdrowia Dr Ratha proszę podawać adres pocztowy bym mógł wysłać lub przygotować (jeżeli ktoś z Państwa przyjedzie na wykład do Tarnowa ) bezpłatny wniosek członkowski, który po wypełnieniu dostarczamy do Biura Dr Ratha w Warszawie. Z biura otrzymamy bezpłatne materiały informacyjne oraz numer członkowski. Numer upoważnia nas do zakupu produktów Dr Ratha ze zniżką- www.dr-rath.com. Jacek Roik.

Jedna myśl nt. „Medycyna komórkowa Dr Ratha- jakie książki będzie można kupić w Tarnowie w dniu 25.05.2012 r., przed wykładem Dr Aleksandry Niedzwiecki.

 1. Właśnie dostałam informacje na temat wykładu w dziedzinie medycny komórkowej w Tarnowie.
  Powiem szczerze, że wielokrotnie szukałam kontaktu emailowego z Dr Niedzwiecka w celu nawiazania wspolpracy.

  Jestem genetykiem molekularnym, dziedzina niekodujacych RNA (prawie całość genomu) to moja specjalizacja – niebawem ukaże się artykuł naukowy w Nature Structural and Molecular Biology z moim współautorstwem.

  Odeszłam pare miesięcy temu z komercyjnego „światka naukowego” tylko dlatego, że zrozumiałam potęgę organizmu jako całości i przyczyny dogłębne – czemu chorujemy.

  Po zapoznaniu się z głównymi założeniami medycyny komórkowej, jak również z wieloma nurtami uświadamiania ludzi odnośnie wszelkich manipulacji („kartel farmaceutyczny” by Dr. Rath można znależc na yt) pokrywa się to wszystko z moimi własnymi naukowymi wnioskami, i moją naturalną potrzebą zgłębiania i nauki i prawdziwej historii świata.

  Polecam serdecznie wykład, cieszę się, że akurat jestem na miejscu i sama będę mogła go wysłuchać.

  Teraz w Polsce bedzie brakować leków do chemioterapii – nastąpi wielkie zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu jak leczyć raka naturalnymi metodami, poniewaz jest to MOZLIWE !!!

  Pozdrawiam autora powyższego tekstu, oraz wszystkich, którzy przybędą na spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>