Medycyna komórkowa Dr Ratha- jaki zestaw preparatów zakupić dla siebie, męża i brata?

Witam Panie Doktorze! prosiłabym o podpowiedź jaki zestaw preparatów powinnam kupić i w jakiej kolejności stosować w następujących przypadkach:
1. dla mojego męża, lat 54, nadwaga, problemy z kręgosłupem, nadciśnienie, miażdżyca, początki prostaty. Czy leki na nadciśnienie, które bierze powinien nadal brać równolegle z witaminami dr Rath?
2. dla mojego brata lat 47, od 41 lat chory na cukrzycę typu I, w tej chwili tzn od 3 lat na pompie insulinowej (nazwy insuliny nie znam, jeżeli trzeba dowiem się i podam), wcześniej insulina podawana penami, szczupły. Rok temu przeszedł zawał, angioplastykę, a w październiku wszczepianie 4 baypassów. Rana pooperacyjna zagoiła się dobrze. Po operacji bierze leki m.in na nadciśnienie, innych nie jestem w stanie teraz wymienić, jeżeli ta informacja jest potrzebna dowiem się i prześlę.3. Dla siebie na poprawę wzroku. O medycynie komórkowej dowiedziałam się na kwietniowym wykładzie dr Niedzwiecki, który odbył się w Warszawie. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.
J.W.

Szanowna Pani!

Proponuję zacząć od podstawowego produktu jakim jest Vitacor Plus.
1. Dla Pani
Vitacor Plus i Lensivit

2. Dla Męża:
Vitacor Plus
Relavit
Arteriforte
Dr Rath PhytoPro M

3. Dla Brata :
Vitacor Plus
Arteriforte
Diacor

Produkty wyżej wymienione może Pani sama zamawiać w Biurze Dr Ratha w Warszawie. Adres Biura , telefon i fax podam każdemu zainteresowanemu medycyną komórkową Dr Ratha, proszę do mnie telefonować: 14, 655 84 49, 13.00- 14.00 lub 19.00- 20.00. Jacek Roik, roik@roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>