Medycyna komórkowa Dr Ratha- Dr Rath VitaKids dla dzieci.

Witam!
Jestem Pana pacjentką (jest Pan moim lekarzem rodzinnym). Mam pytanie ws mojej córki (skończyła 6 lat). Ze względu na to,że od roku zaczęła uczęszczać do zerówki (nadal została 2 rok w przedszkolu) zaczęła częściej łapać infekcje („tylko” gardło, na szczęście nie było innych chorób, mimo,że kilka razy kaszlała, nie było zapalenia oskrzeli). Pediatra przepisywała różne preparaty wzmacniające typu bronchovaxon, podawałam również sambucol, a teraz na zmianę bioaron c i ceruvit. Chciałam się zapytać, czy mogę również podawać dodatkowo jakieś witaminy lub tran , zastanawiałam się nad tranem, ale nie wiem, czy nie uczula. Córka właśnie skończyła brać teraz antybiotyk cedax. Ile dni po odstawieniu antybiotyku można podawać ceruvit? Jakby Pan Dr mógł coś polecić, najlepiej coś w syropie, ponieważ córka tabletek nie wiem, czy z chęcią połknie, nawet gdyby to były witaminy, a nie lekarstwo. (dlatego podawałam ceruvit w syropie, a nie np rutinoscorbin w tabl. )
Dziękuję za informacje. K.Z.

Szanowna Pani!
Znam taki produkt- jak niżej.Oto adres internetowy Katalog produktów Dr Ratha www.dr-rath.com , z poważaniem: Jacek Roik, www.roik.pl , p.s. jak ktoś będzie zainteresowany takim produktem proszę o listy, Jacek Roik, www.roik.pl
Dr. Rath VitaKids™ – chocco
Program podstawowy dla wszystkich, którzy chcą więcej!

Właściwa i zbilansowana dieta jest warunkiem zdrowego rozwoju, witalności i dobrego samopoczucia od dzieciństwa do późnej starości. Ważną część zbilansowanego jadłospisu dla osób w każdym wieku powinny stanowić warzywa i owoce – źródło komórkowych składników odżywczych. Są one również zdrową przekąską, którą można spożywać w ciągu dnia.

Zapotrzebowanie na składniki odżywcze rośnie w określonych sytuacjach życiowych i na różnych etapach rozwoju np. w okresie rozwoju i wzrostu młodzieży, przy stresie lub podczas uprawiania sportu wyczynowego.

Niedostateczne zaopatrzenie może być spowodowane np. jednostronnym odżywianiem o niskiej zawartości witamin, minerałów i innych niezbędnych składników odżywczych.

Dr. Rath VitaKids™ zawiera określone witaminy, minerały i inne mikroelementy i stanowi wkład w zrównoważone zaopatrzenie organizmu w ważne substancje odżywcze.

Dr. Rath VitaKids™ zawiera synergię określonych składników odżywczych dla uzupełnienia dziennej diety.

Dobór komórkowych składników programu Dr. Rath VitaKids™ oparty jest o sprawdzony już skład Programu podstawowego Vitacor Plus™ i zasadę naturalnej synergii poszczególnych komponentów.

Dr. Rath VitaKids™ jest Programem Zdrowia Komórkowego w formie tabletek do ssania. Taki rodzaj tabletek jest szczególnie lubiany przez dzieci i młodzież, dlatego Dr. Rath VitaKids™ umożliwia celowe uzupełnienie diety dla młodszej generacji. Pastylki te można również bez problemu rozgryźć, co stanowi szczególne ułatwienie dla osób mających trudności z połykaniem dużych tabletek multiwitaminowych.

Dr. Rath VitaKids™ nie zawiera sztucznych substancji słodzących. Dr. Rath VitaKids™ zawiera fruktozę (cukier owocowy) a szczególny smak zawdzięcza dodatkowi naturalnego kakao.
Zalecana dzienna porcja dla grup wiekowych:

4 – 6 lat:
2 tabletki do ssania w porze posiłków

7 – 12 lat:
4 tabletki do ssania w porze posiłków
Skład jednej tabletki Dr. Rath VitaKids™:
witamina C 36,5 mg
witamina E 7,27 mg
witamina A (jako beta-karoten) 39,6 mcgRE
witamina B1 0,58 mg
witamina B2 0,58 mg
witamina B3 3,75 mg
witamina B5 3,33 mg
witamina B6 0,83 mg
witamina B12 1,67 mcg
witamina D3 0,27 mcg
kwas foliowy 7,50 mcg
biotyna 5,42 mcg
L-lizyna 9,17 mg
L-arginina 3,33 mg
L-cysteina 2,92 mg
wapń 50,0 mg
magnez 3,5 mg
potas 16,7 mg
cynk 0,58 mg
mangan 0,11 mg
Kupfer 30,0 mcg
selen 1,67 mcg
chrom 0,83 mcg
molibden 0,34 mcg
koenzym Q10 0,58 mg
bioflawonoidy cytrusowe 8,33 mg
naturalny kompleks tokoferoli 0,62 mg
naturalny kompleks karotenoidów 5,7 mcg

© 2010 Dr. Rath Health Progr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>