Medycyna komórkowa Dr Ratha- dlaczego rak jest agresywną chorobą?

Nowotwory rozwijające się w różnych organach (np. piersi, kości, płuca i inne organy)rozprzestrzeniają się w organizmie, angażując jednocześnie 4 główne mechanizmy.
Inwazja i metastaza.
Czy wiesz, że 90 % zgonów z powodu raka jest wynikiem metastazy (przerzutów nowotworów do innych organów), a nie pierwotnych guzów nowotworowych? Metastaza jest najgroźniejszą bronią w rozwoju raka, na którą współczesna medycyna nie ma skutecznej odpowiedzi.

Niepowstrzymany wzrost guzów nowotworowych.
Komorki rakowe dzielą się niepowstrzymanie tworząc guzy nowotworowe, utrudniające funkcję narządu, w którym ten proces  się rozwija. Szybko rosnący nowotwór zwiększa również ryzyko przerzutów komórek rakowych do innych narządów. zatrzymanie podziałów komórek raka jest ważne w zatrzymaniu wzrostuy nowotworu.
Tworzenie nowych naczyń krwionośnych (angiogeneza) infiltyrujących guzy nowotworowe.
Rosnący nowotwór stymuluje tworzeniesię nowych naczyń krwionośnych, ktore dostarczają mu pożywienia i zapewniają ciągly jego wzrost. W związku z tym zahamowanie tego procesu (angiogeneza) jest niezbędne do zahamowania wzrostuy nowotworu.
Nieśmiertelność komorek nowotworowych.
Komorki rakowe w przeciwieństwie do normalnych komorek naszego organizmu nie podlegają naturalnemu procesowi umierania (apoptoza). Komorki rakowe są nieśmiertelne i ponieważ ciągle się namnażają- zagrażają normalnym procesom w organizmie. Chemioterapia i radioterapia zabijają komórki rakowe, ale rownocześnie niszczą zdrowe komorki naszego ciala, obniżająć tym samym siły obronne organizmu i szanse wyleczenia. Celem skutecznej walki z rakiem jest selektywne wyeliminowanie chorych komórek i ochrona zdrowych.

Zachęcam do zapoznania sie z zasadami medycyny komorkowej Dr Ratha- www.dr-rath.com. W tym celu prosze o kontakt abym mógl poinformować o tym w jaki sposób można otrzymać z Biura Dr Ratha w Warszawie bezpłatne materiały informacyjne, numer członkowski w Koalicji Dr Ratha dla Obrony Zdrowia i jakie rabaty przy zakupie produktów można uzyskać wysyłając wniosek członkowski. Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>