Medycyna komórkowa Dr Ratha- dlaczego zwierzęta nie dostają ataków serca, tylko my… ludzie?

1.KOTY, SZCZURY I MARYNARZE…

Przed wielu laty podczas długich morskich rejsów wielu dzielnych marynarzy umierało z powodu wewnętrznych krwotoków, czyli szkorbutu, podczas gdy pasażerowie „na  gapę”- koty i szczury-cieszyli się doskonałym zdrowiem. Dlaczego?

2. AHOJ, ŻYWIENIOWCY!

W roku 1753 szkocki lekarz James Lind stwierdził, że przyczyną śmierci marynarzy była uboga dieta. Zalecał więc zielone, świeże warzywa i dojrzałe owoce. Jako najlepsze lekarstwo i środek zapobiegawczy przeciw szkorbutowi. Czy wszyscy korzystali z jego odkrycia? Nie! Jak zwykle bywa- w takich przypadkach nowe odkrycia traktowane są z niedowierzaniem. W końcu po 40 latach od odkrycia Dr Linda Brytyjska Marynarka dołączyła do pożywienia marynarzy sok z cytryny…. 

 

3. SEKRET WITAMINY C.

Dziś już wiemy, że jeżeli ludzie nie dostaną w pożywieniu ani grama witaminy C przez 4 do 6 miesięcy- wówczas nastąpi rozpad naczyń krwionośnych, ich przeciekanie i krwotoki. Ta choroba to szkorbut! Ale także wiemy, że około 99 % zwierząt produkuje w swoim organizmie własną witaminę C! Dlatego tylko żeglarze chorowali na szkorbut i umierali!

4. CHOROBY SERCA- PLAGĄ WSPÓŁCZESNEGO CZŁOWIEKA.

Na szczęście,  w odróżnieniu do dawnych żeglarzy, my mamy więcej witaminy C w naszym pożywieniu. Wystarczy jej nam, by uniknąć szkorbutu! Ale nie wystarcza, aby uniknąć chorób serca, naczyń krwionośnych, udarów mózgu.

5. GŁODNE NACZYNIA KRWIONOŚNE.

Niedobór witaminy C przez przez długi czas powoduje powstawanie maleńkich rys i uszkodzeń w ścianach naczyń. By je naprawić gromadzi się tam cholesterol! Cholesterol i inne tłuszcze wypełniają uszkodzenia. Jeżeli będzie ich za dużo- powstaną nierówności i pagórki, które ograniczą przepływ krwi!

6. ATAKI SERCA I UDARY MÓZGU.

Cholesterol i inne tłuszcze osiadają także wewnątrz ścian naczyń krwionośnych i osłabiają je.

Kryzys wieku średniego: zatkanie naczynia w sercu prowadzi do ataków serca, zatkanie naczynia w mózgu prowadzi do udarów!

7. PLAN C- BUDOWNICZY ŚCIAN.

Witamina C stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i innych cząsteczek strukturalnych naszego ciała. Te biologiczne „pręty” tworzą  tkankę naszego ciała… nadając stabilność dla naszych: kości, skóry i ścian naczyń krwionośnych o długości 60 000 mil!!! Podobnie do stalowych prętów wewnątrz betonowych ścian- wzmacniają je! Twoje serce bije dziennie 100 000 razy!

8. SUPER SPRZĄTANIE.

Witamina C i inne substancje odżywcze oczyszczają naczynia krwionośne i ich ściany wewnętrzne ze złogów tłuszczu, które następnie usuwane są z naszego ciała przez wątrobę. Zdrowe serce i zdrowe naczynia mózgu- nie ma zatorów… to i nie ma ataków serca! ani udarów.

9.  SKĄD NAUKOWCY WIEDZĄ O TYM PRZEPROWADZAJĄC BADANIA ?

Robota świnki morskiej- jest jednym z nielicznych zwierząt, wliczając naczelne, których wątroba nie produkuje własnej witaminy C! Badania medyczne były przeprowadzone na śwince morskiej, bo jej ciało funkcjonuje podobnie do naszego- ludzkiego. Zwierzęta były podzielone na 2 grupy z których każda miała inna dietę. Zrobiono następujące porównania:

1/ Te, które miały dietę bogata w witaminę C, nie miały żadnych złogów tłuszczu w naczyniach krwionośnych.

2/Te, które dostawały mało witaminy C miały złogi tłuszczu, największe w naczyniach blisko serca- z powodu dużego stresu.

10. ZWRÓĆ UWAGĘ NA SWOJE SERCE.

W Ameryce i innych uprzemysłowionych krajach na ataki serca i inne rodzaje chorób serca umiera co sekundę jeden człowiek (czyli ponad 12 milionów ludzi rocznie). Jeden z trzech ataków serca jest śmiertelny! Nie musisz umierać z powodu „zatkanych rurek”. Możesz poprawić swój stan  naczyń krwionośnych, zatkanych przez furę złogów tłuszczu  i zbudować zdrowe naczynia poprzez dobrą dietę, która zawiera witaminę C i inne witaminy, minerały i aminokwasy.

11. DLACZEGO O TYM NIE SŁYSZAŁEŚ?

Substancje odżywcze są niedrogie, bo są żywnością i nie mogą być opatentowane tak jak leki! Leki są przemysłem inwestycyjnym, który przynosi ogromne zyski od nieświadomych ludzi w postaci patentów. Oni (Producenci) są bardzo zainteresowani w utrzymaniu chorób i tłumieniu naturalnych substancji!

12. ZWIERZĘTA NIE UMIERAJĄ NA ATAKI SERCA.

Bo produkują dużo witaminy C, aby utrzymać zdrowe naczynia krwionośne. Jednakże to też ulega zmianie i już niektóre zwierzęta w starszym wieku, na krótko przed śmiercią maja problemy z naczyniami krwionośnymi. Należy zapłakać  nad ludzkością, która w kwiecie ginie w milionach. TAK, WITAMINA C ZMIENI ŚWIAT!

Na podstawie  książeczki „Dlaczego zwierzęta nie dostają ataków serca” wydanej przez Dr Rath Health Foundation.

 

 

P.S. Warto zapoznać się z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha i poznać wyniki badan naukowych jakie są prowadzone w Instytucie Medycyny Komórkowej w Kalifornii  na temat miażdżycy i nowotworów! Miałem możliwość jak również prawie 300 Słuchaczy w dniu 25 maja b.r., w Tarnowie wysłuchać na żywo wykładu Polki,  Dr Aleksandry Niedzwiecki- Dyrektor Instytutu Medycyny Komórkowej Dr Ratha! Najlepiej wypełnić wniosek członkowski (bezpłatny!), który należy odesłać do Biura Dr Ratha w Warszawie. Z Biura otrzymamy bezpłatne materiały oraz numer członkowski, który nas uprawnia do skorzystania z rabatu przy zakupie produktów Dr Ratha – www.dr-rath.com . Proszę podać adres pocztowy bym mógł każdemu Internaucie wysłać  (bezpłatnie!)  podpisany przeze mnie wniosek oraz szereg dodatkowych informacji! Jacek Roik, www.roik.pl , tel. 14, 655 84 49.

 

 

 

 

Jedna myśl nt. „Medycyna komórkowa Dr Ratha- dlaczego zwierzęta nie dostają ataków serca, tylko my… ludzie?

  1. Prosze o przeslanie wszystkich mozliwych informacji odnosnie zakupu wptamin i ich cen ..pozdrawiam my tu w hamburgu nie mamy mozliwosci zakupu witamin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>