Medycyna komórkowa Dr Ratha- czy przy stosowaniu komórkowych składników odżywczych występują dzialania uboczne?

Nie. Składniki odżywcze zawarte w Programach Zdrowia Dr Ratha są naturalne i identyczne z naturalnymi tzn. takie, które organizm ludzki używa do przemian metabolicznych i je rozpoznaje- www.dr-rath.com. Gdyby rzeczywiście miałoby dojść do nadmiaru witamin, minerałów lub pierwiastków śladowych i nie zostałyby one w pełni wykorzystane w przemianie materii, wówczas substancje te zostaną wydalone w sposób naturalny, nie powodując skutków ubocznych.
W przeciwieństwie do naturalnych składników odżywczych, większość stosowanych dziś leków to syntetyczne substancje, które produkowane są w laboratoriach przedsiębiorstw farmaceutycznych.

Nic dziwnego, że organizm ludzki nie rozpoznaje ich i traktuje je jako substancje obce i toksyczne, które muszą być unieszkodliwione i wydalone. Co więcej, granica pomiędzy rzeczywistym działaniem medycznym i niebezpiecznymi skutkami ubocznymi lub wręcz objawami zatrucia przez leki jest bardzo płynna. W ciągu ostatnich dziesiątków lat miliony ludzi zmarło z powodu działań niepożądanych wywołanych przez syntetyczne leki. Przedawkowanie witamin zachodzi rzadko,w większości jest odwracalne i trudno znaleźć prawidłowo udokumentowane dane o ich rzekomych skutkach śmiertelnych.
Nowojorska Akademia Nauk podała do wiadomości publicznej raport zbiorczy opracowany przez dr Bendich, zawierający analizę wszystkich doniesień dotyczących rzekomych skutków ubocznych stosowania witamin, który jasno dowodzi, że witaminy są wyjątkowo bezpiecznymi substancjami i większość danych o działaniach niepożądanych nie znajduje potwierdzenia w faktach.

Warto zainteresować się zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha. Jak to zrobić? Proszę podać adres pocztowy a ja każdemu Internaucie wyślę deklarację członkowską. Po jej wypełnieniu należy dokument odesłać do Biura Dr Ratha w Warszawie. Wtedy Biuro wysyła bezpłatnie materiały informacyjne na temat medycyny komórkowej, nadany nr członkowski oraz nabywa się prawo do zakupu produktów Dr Ratha z 10 % zniżką. Jacek Roik, www.roik.pl, tel. 14, 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>