Medycyna komórkowa Dr Ratha- czy Pańska oferta bezpłatnej wysyłki materiałów informacyjnych jest nadal aktualna?

Witam! Jestem zainteresowana materiałami informacyjnymi na temat medycyny komórkowej dr Ratha. Czy Pańska oferta bezpłatnej wysyłki jest nadal aktualna?
Pozdrawiam! W.L.
Szanowna Pani! Od początku gdy zainteresowałem się zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha zawsze wysyłałem bezpłatnie materiały informacyjne każdemu kto do mnie napisał! Idea Dr Ratha jest tak szczytna, że warto ją szerzyć! W tej chwili zdaniem Naukowców od żywienia istnieje potrzeba suplementacji, bo nasza codzienna dieta nie dostarcza wszystkich potrzebnych składników dla prawidłowej funkcji naszych komórek! A Dr Rath twierdzi,że takie wieloletnie niedobory prowadza do „plagi” chorób cywilizacyjnych! Stąd należy wyciągnąć wniosek, że produkty Dr Ratha nadają się idealnie do takiej profilaktyki.

http://www.roik.pl/relacja-z-konferencji-naukowej-zywnosc-zywienie-a-nowotwory-25-26-10-13/

 

Od 01.11.2013 r. jestem Konsultantem Infolinii Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia!

Cieszę się, że moja praca informacyjna poprzez internet w Polsce na temat szerzenia zasad medycyny komórkowej została dostrzeżona przez Władze Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia! Od 01. 11. 2013 r. do 31.12.2014 r. zostałem zaliczony do grona konsultantów .

ZOBACZ CERTYFIKAT KONSULTANTA

Do moich obowiązków będzie należeć: opieka nad Klientami i Członkami Koalicji, praca informacyjna na terenie Polski, działania w miejscu zamieszkania, zaangażowanie w politykę zdrowotną. Wysyłam poprzez internet materiały informacyjne, cennik i katalog produktów oraz podaję sposób w jaki można zamawiać produkty Dr Ratha i doradzam, które produkty należy zamawiać w danej jednostce chorobowej oraz w celach profilaktycznych. Z każdym Internautą na początku chciałbym odbyć rozmowę telefoniczną! Wszystkie te czynności są bezpłatne! Oto plan moich dyżurów telefonicznych: 14 655 84 49.

Poniedziałek , Wtorek, Środa- 13.00 – 15.00 i 19.00- 20.00
Czwartek- 11.00 – 13.00 i 19.00- 20.00
Piątek- 13.00- 15.00 i 19.00- 20.00
Jacek Roik, roik@roik.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>