Medycyna komórkowa Dr Ratha- czy można polecić synergię komórkowych składników odżywczych przy parodontozie i chorobach dziąseł?

Parodontitis jest stanem zapalnym przyzębia. Również w tym wypadku pojawiają się charakterystyczne dla stanów zapalnych objawy, jak: opuchlizna i zaczerwienienie.Dodatkowe komplikacje,jak:krwawienie z dziąseł, przesuwająca się linia dziąseł i odsłaniająca się coraz większa część korzeni, rozchwianie i w konsekwencji wypadanie zębów charakteryzują parodontozę. W 20 wieku parodontoza, podobnie jak próchnica, rozwinęła się do poziomu choroby społecznej. W rozwoju tej choroby bierze udział wiele czynników, jak chociażby:brak higieny jamy ustnej, prowadzący do gromadzenia się w kieszonkach zębowych resztek pokarmu i metabolitów bakteryjnej przemiany materii, wady zgryzu, zmiany hormonalne (np. ciąża)i niektóre zakłócenia przemiany materii (np. cukrzyca).

 

Dodatek do dziennej diety synergii określonych składników odżywczych wspomaga w szerokim zakresie profilaktykę tych chorób, hamując stany zapalne, współuczestnicząc w naturalnej syntezie i ochronie tkanki łącznej. Szczególnie witamina C wykazuje efektywne działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Ponadto, jest znaczącym czynnikiem w syntezie kolagenu tkanki łącznej, wraz z aminokwasami: lizyną i proliną, także miedzią i witaminą B6.

Zachęcam do zapoznania się z zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha oraz produktami jakie można sobie dobrać w poszczególnych schorzeniach- www.dr-rath.com . W tym celu oczekuję od Internautów podania adresu pocztowego bym mógł każdemu wysłać podpisana przeze mnie deklarację członkoską przynależności do Koalicji Dr Ratha do Obrony Zdrowia. Następnie podam każdemu adres Biura Dr Ratha w Warszawie, gdzie po wypełnieniu deklaracji należy ten dokument odesłać.
Pomogę również każdemu Internaucie w miarę swojej wiedzy i doświadczenia dobór odpowiednich produktów Dr Ratha. Uzyskując numer członkowski, otrzymujemy z Biura Dr Ratha bezpłatnie materiały informacyjne na temat medycyny komórkowej. I jeszcze jedna ważna rzecz: Członek Koalicji Dr Ratha uzyskuje 10 % zniżkę przy zakupie produktów.
Jacek Roik, www.roik.pl , tel. 14 , 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>