Medycyna komórkowa Dr Ratha- czerniak.

Szanowny Panie Doktorze!
Zwracam się do Pana z uprzejmą prośbą o radę dotyczącą możliwości zastosowania preparatów dr Ratha w leczeniu czerniaka, którego wykryto niedawno u członka mojej rodziny. Pacjent ma 84 lata, 40 lat temu przeszedł zawał, obecnie jest osobą starszą i schorowaną (część listy leków ordynowanych przez lekarza przesyłam w załączeniu) dodatkowo do niedawna stosującą „antydietę” pozbawioną świeżych warzyw i owoców. Dopiero zaistniała sytuacja zmusiła do refleksji na ten temat i staramy się wprowadzać do diety więcej warzyw i świeżych soków oraz ograniczyć tłuszcze zwierzęce, wędliny i mięso.
Prawdopodobnie czerniak pojawił się jako przerzut do węzła chłonnego po wcześniejszym samoczynnym zniknięciu znamienia na plecach.
W załączeniu przesyłam też skan wyników badania onkologicznego, obecnie lekarze planują wycięcie wszystkich węzłów chłonnych.

My natomiast staramy się znaleźć alternatywne metody mogące wspomóc zatruty ‚antydietą” i lekarstwami organizm, dlatego proszę o informacje czy odkrycia dr Ratha mogą nam w jakiś sposób pomóc????

Czekając na informacje od Pana Doktora: z poważaniem: W.K.

 

Szanowna Pani!

Proszę o kontakt telefoniczny: 14, 655 84 49, 13.00- 15.00 lub 19.00- 20.00. Istnieją 3 produkty Dr Ratha, których celem jest hamowanie przerzutów nowotworowych. W międzyczasie prześlę Pani kilka informacji na temat zasad medycyny komórkowej Dr Ratha. Jacek Roik

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>