Medycyna komórkowa Dr Ratha- cukrzyca typu II.

Cukrzyca typu II („cukrzyca typu dorosłego“) jest często wywoływana lub pogarszana przez przewlekły niedobór komórkowych składników odżywczych w komórkach trzustki, produkujących insulinę. To niewystarczające zaopatrzenie towarzyszy przewlekłemu niedoborowi składników odżywczych w tętnicach i innych narządach, dlatego zawał serca, udar mózgu i zaburzenia układu krążenia należą najpoważniejszych następstw cukrzycy.
Medycyna Komórkowa daje też odpowiedź w przypadku cukrzycy – przyczyną zakłóceń metabolizmu węglowodanów jest podobna budowa molekularna witaminy C i glukozy. Przy nadmiernej ilości glukozy we krwi i niedoborach witaminy C dochodzi do nieprawidłowych przemian komórkowych, których następstwem jest cukrzyca. Dlatego też witamina C odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu powikłaniom cukrzycowym oraz przyczynia się do odzyskania równowagi między metabolizmem witamin i cukru.

Osteoporoza jest chorobą występującą często w drugiej połowie życia, objawiającą się jako zrzeszotowienie kości. Cierpią na nią głównie kobiety po menopauzie, ale zdarza się ona również u mężczyzn.

Zmiany hormonalne w trakcie menopauzy, także przeobrażenia związane z wiekiem i sposobem życia zwiększają u kobiet zapotrzebowanie na poszczególne składniki odżywcze. Niedobory wapnia w organizmie, który jest niezbędny do pracy wielu organów, są przyczyną naruszenia własnego organicznego depozytu – kości. W powiązaniu z niedostateczną ilością witaminy D i C prowadzi to do niekorzystnych zmian w tkance kostnej.

Medycyna Komórkowa postuluje odpowiednie zaopatrzenie dziennej diety w mikroelementy – nieodzowny czynnik prawidłowej funkcji komórek.

WNIOSEK: Medycyna Komórkowa daje odpowiedź na większość chorób nękających współczesne społeczeństwa, ponieważ sięga przyczyn ich powstawania już na poziomie komórkowym, a nie na poziomie organów. Zastosowanie dodatku synergii składników odżywczych przynosi pozytywne rezultaty nie tylko w przypadku powyższych chorób, lecz również w przypadku chorób reumatycznych, alergii, astmy, chorób oczu, chorób dziedzicznych i in.

Kto z Internautów jest zainteresowany dalszymi informacjami na temat medycyny komórkowej Dr Ratha proszę o kontakt: Jacek Roik, www.roik.pl , tel. 14, 655 84 49 . Oto adres katalogu produktów Dr Ratha- www.dr-rath.com – poinformuje również w jaki sposób można uzyskać rabat przy zakupie produktów Dr Ratha.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>