Medycyna komórkowa Dr Ratha- co mogę zamówić z „apteki” Dr Ratha na nadciśnienie.

Panie Doktorze!
Zainteresował mnie sposób podejścia dra Ratha do problemu leczenia i zapobiegania chorób. Nie mam przy tym wykształcenia medycznego. Nie wiem na tę chwilę czy chcę się zaangażować bardziej w promocję idei. Jestem dość zajętym obowiązkami zawodowymi. Zniżka 10 czy nawet 20% nie ma w tej chwili dla mnie znaczenia. Może lepiej jak na fundację dra Ratha wpłynie 10% więcej. Teraz chciałbym dwóch rzeczy:
a) Dowiedzenia się co mogę zamówić z „apteki” dra Ratha na nadciśnienie (cholesterol mam na granicy normy a frakcji nie pamiętam) oprócz suplementu podstawowego
b) Jak skutecznie zamówić produkty
Jeżeli zauważę efekty, z pewnością będę kontynuował zainteresowanie Medycyną Komórkową i polecę ją wszystkim moim znajomym.
Pozdrawiam: L.M.

Szanowny Panie!

Pozdrawiam!

Proponuję zakupić takie produkty Dr Ratha:
Vitacor Plus
Relavit
Arteriforte
Dr Rath Omega E
Dr Rath Q 10 Kompleks.
Oto adres internetowy Katalogu wyżej wymienionych produktów- www.dr-rath.com . Można zamawiać w Biurze Dr Ratha w Warszawie produkty bez zapisywania się do Koalicji dla Obrony Zdrowia Dr Ratha! Ale dlaczego nie skorzystać z przywileju i nie wypełnić wniosku członkowskiego, który jest bezpłatny a daje możliwość 10 % rabatu? Udziela informacji na temat medycyny komórkowej, proszę pisać lub telefonować : Jacek Roik , tel. 14 655 84 49 (19.00- 21.00 )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>