Medycyna komórkowa Dr Ratha- choroba wieńcowa i problemy z nadciśnieniem tętniczym.

Witam!. Piszę w imieniu mojej mamy, która rozmawiała dzisiaj z Panem doktorem. Jak panu wiadomo moja mama cierpi od dobrych 12 lat na chorobę wieńcową serca, ma problemy z nadciśnieniem tętniczym – dwukrotnie miała przeprowadzoną koronografie i od dłuższego czasu cierpi na duszności i chwilowe bóle w klatce piersiowej. Jest pod stałą opieką kardiologa, ale bez większych efektów. Z góry dziękuję za odpowiedź i cenne wskazówki. Syn.

Szanowna Pani! Proponuję zastosować produkty Dr Ratha z zakresu medycyny komórkowej a mianowicie: Vitacor Plus, Arteriforte i Relavit. O zaletach tych produktów można przeczytać w Katalogu na stronie www.dr-rath.com. Aby uzyskać zniżkę na zakup tych produktów proszę podać adres pocztowy bym mógł Pani wysłać wniosek członkowski. Ponadto wyślę Pani szereg informacji o medycynie komórkowej, która z każdym dniem zdobywa coraz więcej zwolenników! Badania z Instytutu Medycyny Komórkowej w Kalifornii dowodzą, że można cofnąć zmiany miażdżycowe w naczyniach wieńcowych. Każdy chętny po napisaniu do mnie uzyska takie informacje!
Jacek Roik, tel. 14 655 84 49 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>